25 listopada 2018

Każdy, nawet dorosły, człowiek ma kilka topowych bajek lub filmów animowanych, do który wraca z przyjemnością i poleca innym do obejrzenia. Są to zazwyczaj produkcje z czasów dzieciństwa. Ale nieustannie tworzone są nowe warte obejrzenia. W ciągu ostatnich kilku lat powstało ich sporo i naprawdę niektóre z nich można by oglądać codziennie i za każdym razem tak samo się zachwycać.

1. SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH
Pierwsze wrażenie to podobieństwo do kultowego Toy Story, ale zamiast przygód zabawek możemy oglądać przygody zwierzaków. W filmie pokazane jest to co robią zwierzęta, kiedy ludzie wychodzą z domu. To co na pewno zobaczycie na ekranie to kilka wzruszających scen i mnóstwo zabawnych historii. Jak każda dobra bajka czy film animowany ta również ma dobry morał o tym jak należy traktować zwierzęta i o tym jak ważna jest przyjaźń.

2. ZWIERZOGRÓD
Wspaniała propozycja od Disneya doskonale pokazująca, że filmy animowane o zwierzakach mogą być doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Z tej produkcji Twoja pociecha może wyciągnąć wiele mądrych i potrzebnych życiowych wartości. Pokaże, że warto wierzyć w siebie, być tolerancyjnym i nie ulegać stereotyp. Dodając do tego bardzo dobrą jakość każdej postaci sprawia, że ten film po prostu trzeba zobaczyć.

3. KUNG FU PANDA 3
Co prawda jest część pierwsza i druga, ale jeśli wcześniej ich nie oglądaliście to nie obawiajcie się o to, ze nie będziecie wiedzieć o co chodzi w części trzeciej. Co prawda jest może kilka nawiązań, ale i tak ten film powinien dobrze wam się oglądać i zapewnić rozrywkę. A to dlatego, że ma fajny klimat, dużo humoru, akcji i porusza dojrzałe i ważne tematy.

To moje top trzy, a jakie są Wasze?
Pamiętajcie, że bajki czy filmy animowane nie są skierowane wyłącznie do dzieci, ale również do dorosłych. Choćby dlatego, że czasem o niektórych wartościach w nich zawartych trzeba sobie przypomnieć. Po za tym to może być świetnie spędzony czas dziecka z rodzicem.

Jedna odpowiedź do “Trzy filmy animowane, które koniecznie musisz zobaczyć ze swoim dzieckiem.”

Dodaj komentarz