Portal dla przyszłych mam - Porady dla rodziców i kobiet w ciąży

[td_block_big_grid]
[td_block_15 category_id=”8″ limit=”8″ custom_title=”WYDARZENIA” color_preset=”td-block-color-style-5″ td_filter_default_txt=”Wszystkie” ajax_pagination=”next_prev”][td_block_15 limit=”8″ custom_title=”CIĄŻA” header_color=”#0b8d5d” td_ajax_filter_ids=”57,58,59,60,61″ td_filter_default_txt=”Wszystkie” ajax_pagination=”next_prev” category_id=”269″ color_preset=”td-block-color-style-5″][td_ad_box spot_id=”content_bottom” spot_title=”REKLAMA”][td_block_1 category_id=”7″ limit=”5″ custom_title=”RECENZJE” color_preset=”td-block-color-style-3″ td_filter_default_txt=”Wszystkie” ajax_pagination=”next_prev”][td_block_11 category_id=”274″ limit=”5″ custom_title=”Poradnik” color_preset=”td-block-color-style-5″ td_filter_default_txt=”Wszystkie” ajax_pagination=”load_more” header_color=”#2167ff”][td_ad_box spot_id=”custom_ad_3″][td_block_15 limit=”6″ custom_title=”Maluch” color_preset=”td-block-color-style-4″ td_filter_default_txt=”Wszystkie” ajax_pagination=”next_prev” category_id=”270″][td_ad_box spot_id=”content_bottom” spot_title=”REKLAMA”][vc_custom_heading text=”Porady dla kobiet w ciąży na MamaJakTy.pl” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23ffffff” google_fonts=”font_family:Ubuntu%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic|font_style:300%20light%20regular%3A300%3Anormal” css=”.vc_custom_1460449706128{background-color: #dd3333 !important;}”]

MamaJakTy.pl to wyjątkowy portal dla kobiet w ciąży. Na naszej stronie możesz znaleźć informacje na temat przebiegu ciąży, rozwoju dziecka, ale także ciekawe inspiracje na aktywne spędzenie tego niezwykłego czasu oczekiwania na maleństwo. Przygotowując portal dla przyszłych mam mieliśmy na uwadze Wasze potrzeby – dlatego nasze porady dla mam są sprawdzone, bezpieczne i inspirujące.

Wiele młodych kobiet z niecierpliwością oczekuje tej wyjątkowej chwili, kiedy na świat przyjdzie ich dziecko. Jest to też czas wypełniony obawami – aby je rozwiać, sprawdź nasze porady dla kobiet w ciąży, dzięki którym spokojnie przygotujesz się do porodu oraz na przyjęcie maluszka. Porady dla mam małych dzieci pomogą Wam w pierwszych wspólnych miesiącach.

Poradnik dla rodziców

Nawet jeśli dopiero oczekujecie na narodziny, jesteście już rodzicami. Nasza strona działa przede wszystkim jako poradnik dla rodziców dzieci w każdym wieku, ale jest to równocześnie atrakcyjny poradnik dla mam, które chcą świadomie kształtować swoje macierzyństwo. Przygotowujemy porady dla mam dotyczące wychowania dzieci od niemowląt, przez wiek przedszkolny aż do edukacji szkolnej.

Nasz portal dla przyszłych mam i dla rodziców to nie tylko kulinarne inspiracje – choć i tego nie zabraknie. W portalu dla mam podpowiadamy, gdzie i kiedy można przyjemnie spędzić czas z rodziną, opisujemy ciekawe inicjatywy i programy dla rodzin. Ponieważ w rodzinie najlepiej kształtuje się osobowość dziecka, poradnik dla rodziców przybliży Wam również kwestie związane z zapewnieniem Waszym pociechom prawidłowego rozwoju. Wybór dobrej szkoły, rozwijanie hobby, kieszonkowe i wakacyjne wyjazdy – to tylko część tego, co dla Was przygotowaliśmy.

[td_ad_box spot_id=”sidebar” spot_title=”REKLAMA”]

MamaJakTy to portal dla mam – także tych przyszłych, które dopiero oczekują na swoje maleństwo. To prawdziwy poradnik dla rodziców, dotyczący wychowania i zdrowia dzieci, aktywności pozaszkolnej oraz ciekawych wydarzeń dla rodzin. Piszemy również porady dla kobiet w ciąży – podpowiadamy, jak się odżywiać, by zadbać o prawidłowy rozwój dziecka oraz zapewnić mamie dużo siły.

[vc_custom_heading text=”SPOŁECZNOŚĆ” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23ffffff” google_fonts=”font_family:Ubuntu%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1454242595946{background-color: #dd3333 !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_message message_box_style=”standard” style=”rounded” message_box_color=”info” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” icon_typicons=”typcn typcn-adjust-brightness” icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert”]Zapraszamy do rejestracji i zachęcamy do aktywnego udziału w społeczności 🙂[/vc_message]

Nasz poradnik dla mam jest pełen informacji. Śledzimy bieżące wydarzenia dotyczące rodziny i edukacji dzieci. Polecamy w portalu dobre książki, smaczne i zdrowe dania oraz wyjątkowe sklepy i wydarzenia. Jako portal dla kobiet w ciąży strona zawiera również wskazówki dotyczące przygotowania się do narodzin dziecka.

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x