Design dla dzieci od polskich projektantów

0
107
Design dla dzieci

Papier, polar, filc są idealnymi materiałami do tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów, w tym także zabawek. Te wdzięczne tworzywa inspirują polskich i zagranicznych projektantów. Wyprodukowane przez nich zabawki posiadają świetny design, walory edukacyjne, a ich proces  produkcji nie niszczy środowiska naturalnego.

miasto wystawa

papierowe miasto

Papierowe Miasto to prosta, niedroga, ekologiczna zabawka do złożenia, zaprojektowana przez Roberta Czajkę. Do wyboru są trzy zestawy miasta z papieru, a ściślej mówiąc z grubej i odpornej na zniszczenia tektury falistej.

mrowkojad

Zabawki hand made tworzone przez projektantów są często recyclingowe, ekologiczne, wykonane z materiałów powstających w Polsce (fot. galeria sztuki personalArt)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hocki to tekturowe klocki konstrukcyjne służące do zabawy w domu i plenerze. Zaprojektowane tak, by nie zagłuszać dziecięcej kreatywności nadmiarem bodźców, lecz dawać pole do popisu dla wyobraźni.

myszy

Przeciwwagą dla pstrokatych zabawek, które można znaleźć w sklepach są tekturowe projekty od Trzy myszy. Nadają się do samodzielnego ozdabiania przez dzieci, zachęcają do kreatywnego spędzania czasu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zabawka wielofunkcyjna dla dzieci wieku od 0 do 6 lat od Tecotec.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments