Kryształowy żyrandol wyjątkową ozdobą każdego domu

0
132

Nie ma chyba domu, w którym nie byłoby żyrandoli. Ich podstawową funkcją jest oświetlanie pomieszczeń, nadawanie wnętrzom wyrazu. Kiedyś modne były żyrandole z elementami drewna, później popularnością cieszyły się lampy szklane z metalowymi elementami czy małe i zgrabne kinkiety. Przyszła też pora na podwieszane i wbudowane w elementy sufitu halogeny, które mogły oświetlić pomieszczenie w różnych kolorach.

Tymczasem moda na kryształowy żyrandol nie przemija od wielu lat. Przed laty kryształowe żyrandole gościły w dworach magnackich czy zamkach, później przeniosły się do reprezentacyjnych instytucji państwowych i kulturalnych oraz do domów osób należących do najbogatszych warstw społecznych. Jeszcze nie tak dawno kryształowy żyrandol był synonimem luksusu. Jednak obecnie nie jest on przeznaczony tylko dla grup społecznych, cieszących się wysokim stopniem zamożności.

Jeżeli wejdziemy na stronę witeks.pl, to przekonamy się, że w ofercie firmy Witeks znajdują się kryształowe żyrandole dostępne na każdą kieszeń.  Kolekcje Palace, Fashion Crystal, Elegant Cristal, Glamour, New Age, Imperio, Romance są bardzo zróżnicowane, a ich ceny są osiągalne dla każdego Klienta. Spośród nich mamy do wyboru klasyczne wiszące żyrandole z żarówkami przypominającymi ogień u świecy oraz kryształowymi elementami dekoracyjnymi. Bardziej nowoczesne lampy z kolekcji Glamour zadziwią wszystkich swoim nietuzinkowym, niezwykle eleganckim kształtem.  Najbardziej wytworne kryształowe lampy należą do kolekcji Elegant Crystal. Znajdziemy tam żyrandole, które będą głównym punktem wystroju w salonach urządzonych w arystokratycznym stylu.  Zwolennikom nowatorskich kształtów i form z pewnością przypadną do gustu lampy z kolekcji New Age. Ponadto Firma Witeks oferuje także lampy wykonane z aluminium, masy plastycznej oraz bambusa.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments