Łódź: IKEA zaprasza najmłodszych do Kuchlandii

0
100

 

W ruch pójdą nożyczki, materiały oraz przybory kuchenne. Niezbędna będzie także dziecięca wyobraźnia i uśmiech od ucha od ucha. W czwartek, 1 marca, podczas twórczych warsztatów IKEA Łódź zabierze najmłodszych do krainy zwanej Kuchlandią.

Na bezpłatne zajęcia organizatorzy zapraszają w godzinach 17.30-19.00 do kącika dla najmłodszych w Restauracji IKEA Łódź. Ideą warsztatów jest zaangażowanie najmłodszych w twórcze przetwarzanie różnych elementów codziennego użytku. Organizatorzy zachęcają rodziców do uczestnictwa we wspólnej zabawie i tajemniczo ostrzegają przed nowym życiem starych, nieużywanych, domowych przedmiotów.

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona, dlatego organizujemy warsztaty, na których najmłodsi będą mogli się sprawdzić w roli małych artystów. To szansa także dla rodziców, by razem z dzieckiem spędzić inspirująco czas i wykorzystać pomysły doświadczonych animatorów do zabaw w domu – zachęca Magdalena Rozengart.

 

Twórcze czwartki

Cykl twórczych spotkań to dla kreatywnych maluchów szansa na odkrycie swoich artystycznych umiejętności. To doskonała okazja także dla rodziców, by razem z dzieckiem spędzić inspirująco czas i wykorzystać pomysły doświadczonych animatorów do zabaw w domu

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments