Łódź: Jedyna taka niedziela z Arlekinem!

0
81

W niedzielę 10 lutego odbędzie się ostatnia przed remontem Niedziela z Arlekinem w dotychczasowej siedzibie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 roztańczonym i rozśpiewanym spektaklem Czerwony Kapturek w reżyserii W. Wolańskiego.

Po spektaklu aktorzy i pozostali pracownicy teatru rozdadzą mazaki i każdy w będzie mógł zrobić to czego nie wolno robić nigdy i nigdzie indziej – porysować na dowolnej ścianie mazakiem… własny napis, rysunek…. W związku z generalnym remontem, cały budynek będzie do Waszej dyspozycji. Ponadto będzie można przymierzyć stroje teatralne oraz maski, a także zabrać do domu archiwalne programy teatralne i plakaty ze spektakli.  Będzie można liczyć na autografy ulubionych aktorów.

Już teraz zarezerwujcie sobie czas i zabierzcie koniecznie ze sobą aparaty fotograficzne. Po przedstawieniu będzie można obfotografować cały teatr.  Jest to ostatnia okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w wyjątkowych wnętrzach Teatru Lalek Arlekin zwłaszcza przy własnoręcznie wykonanym rysunku na ścianie. Najciekawsze rysunki lub napisy nagrodzimy.  To pierwsza część tej niezwykłej niedzieli. Bilet do kupienia w cenie 20 zł w kasie teatru.

Teatr Lalek Arlekin
Łódź, ul. 1 Maja 2

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments