Łódź: Piosenki do grania na nosie, czyli koncert muzyki rockowej w Teatrze Lalek Pinokio

0
85

Teatr Lalek Pinokio zaprasza dzieci w dniu 24 czerwca o godzinie 17:00 na koncert muzyki rockowej „Piosenki do grania na nosie”.

„Piosenki do grania na nosie” powstały z myślą urozmaicenia dzieciom wizyty w teatrze.  Dla wielu maluchów koncert niegrzecznych piosenek to pierwszy w życiu kontakt z muzyką rockową na żywo. Charyzmatyczni wokaliści (aktorzy Teatru Pinokio) z powodzeniem zachęcają do wspólnej zabawy wszystkie dzieci. Przebrani za bohaterów z różnych spektakli tworzą bajkowy obraz na scenie razem z zespołem Public Relations.

Teksty Konrada Dworakowskiego w połączeniu z muzyką Piotra Klimka zabierają nas w świat dziecięcych myśli, marzeń i sekretów. „Wychowanie” albo „Czystość” z powodzeniem mogą stać się małym hymnem niejednego dziecka.

pinokio1 pinokio2 pinokio3

Ta niecodzienna wizyta w teatrze z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim fanom teatru i muzyki rockowej. Najlepszymi recenzjami są opinie i reakcje dzieci, które nie potrafią spokojnie usiedzieć w miejscu podczas koncertu. Sukcesem „Piosenek do grania na nosie” są jego autorzy i wykonawcy, którzy dzięki zamiłowaniu do teatru dla dzieci stworzyli mądre i zabawne piosenki, które jednocześnie uczą i bawią zarówno dorosłych jak i dzieci.

Koncert cieszy się dużym zainteresowaniem w Łodzi, i nie tylko. Muzyczna ekipa Teatru Pinokio odwiedziła już m.in. Katowice, Poznań oraz Warszawę. Entuzjazm i gorące przyjęcie jakim cieszy się koncert spowodowały wydanie płyty z piosenkami.

Przez nos śpiewają:

Żaneta Małkowska, Ola Wojtysiak, Ewa Wróblewska, Łukasz Bzura, Olek Różanek

Na nosie grają: Piotr Kolasa  – perkusja, Piotr Kolanowski – piano, Piotr Siadul – gitara basowa, Tomasz Wiktorowicz – gitara

Piosenek można posłuchać na profilu Sceny Muzycznej Pinokia „Drewniane Ucho” na potalu myspace: http://www.myspace.com/drewnianeucho

Teatr Lalki i Aktora PINOKIO

Łódź, ul. Kopernika 16

www.teatrpinokio.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments