Łódź: Wyczaruj kolorowe pudełeczka z IKEA

0
108

W ramach czwartkowych, twórczych spotkań dla maluchów w IKEA dzieci będą miały okazję zamienić się w projektantów sztuki użytkowej. Skarbonki, wielobarwne szkatułki, puzderka czy magiczne skrzynki na dziecięce skarby to tylko przykłady przedmiotów, które wyjdą spod rąk małych twórców.

 

Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci do kącika dla najmłodszych w Restauracji IKEA Łódź na bezpłatne warsztaty twórcze, które odbędą się 5 kwietnia w godzinach 17.30 – 19.00.

Jest to ostatnie spotkanie w ramach czwartkowych warsztatów w IKEA Łódź.

Ozdabianie tekturowych pudełek przy użyciu kolorowych materiałów to cała góra pomysłów, radości i zabawy. Dzieci będą mogły dać upust swojej wyobraźni i energii, tworząc zaskakujące zestawienia kolorystyczne oraz eksperymentując z wzorami i fakturami. Dodatkowo wykonane własnoręcznie szkatułki, skrzyneczki i piórniki przydadzą się w domu lub w szkole, a wyczarowane w trakcie warsztatów pudełka na prezenty z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach rodziców czy dziadków.

Ozdabiając tekturowe pudełka nasze pociechy świetnie się bawią, a jednocześnie rozwijają swoją wyobraźnię. Dodatkowo uczą się dbać o środowisko, wykorzystując powtórnie tekturowe pudełka po zabawkach czy produktach spożywczych – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments