Poznań: Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY. 27-28 października 2012

0
90

W dniach 27-28 października teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w wyjątkową przestrzeń dedykowaną dzieciom i ich rodzicom. To właśnie w ostatni weekend października odbędzie się długo oczekiwana premierowa edycja Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY.

Organizatorzy targów HAPPY BABY zadbali o mnóstwo atrakcji dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Maluchy wcielą się w rolę projektantów mody, będą własnoręcznie projektować ubrania, a następnie wezmą udział w pokazie mody. Na terenie targów, oprócz wybiegu, powstanie też labirynt, w którym dzieci będą mogły sterować ruchem super robotów. Ponadto, na wszystkich chętnych będzie czekał do zbudowania model wielkiej rakiety napędzanej powietrzem i działo powietrzne, które generować będzie sztuczny wiatr. Gdy czasu i energii starczy na więcej, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach dziennikarskich oraz  oddać się szalonej zabawie w Halloweenowym Królestwie.

Podczas targów HAPPY BABY odbędą się również liczne wykłady i prezentacje dla rodziców. Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu objął targi patronatem merytorycznym. Specjaliści szpitala przeprowadzą szereg prelekcji i odpowiedzą rodzicom na wszelkie nurtujące ich pytania i wątpliwości. Z kolei na taneczny parkiet Happy Baby zaprosi instruktorka fitness, która poprowadzi zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży oraz mam z dziećmi, podczas których mamy zatańczą ze swoim maleństwami w rytmach cha-chy! Ponadto wszystkich chętnych zapraszamy na Mami Babi Targ – kiermasz wymiany ubranek, zabawek i akcesoriów, czyli wszystkiego, co przyda się maluchom.

Targi HAPPY BABY zostały stworzone przede wszystkim po to, aby swoją ofertą pomóc rodzicom w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących rodzicielstwa oraz wspierać przyszłych rodziców w odliczaniu dni do przyjścia na świat ich dziecka. A liczne atrakcje dla dzieci odbywające się w ramach wydarzenia mają na celu wspomaganie ich prawidłowego rozwoju, “bo jakie początki, takie będzie wszystko.”

 

Zapraszamy na rodzinny weekend pełen wrażeń 27-28 października, Poznań

Więcej informacji na www.happybaby.mtp.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments