Świadoma Mama w Łodzi

0
91

Już po raz drugi Świadoma Mama spotka się z Rodzicami z Łodzi, by promować ideę Świadomego Rodzicielstwa.

„Mamo bądź blisko! Kochaj, noś i przytulaj” to hasło listopadowych warsztatów Świadomej Mamy w Łodzi, podczas których Rodzice dowiedzą się, czym jest rodzicielstwo bliskości i jakie są jego główne założenia.

Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć urokami macierzyństwa.

Spotkanie dla całej Rodziny!

22 listopada w Centrum Biznesowym Synergia odbędzie się spotkanie dla rodziców z Łodzi z udziałem specjalistów: psychologa i położnej.

Poród naturalny, wychowanie w bliskości, kwestie związane z usypianiem, treningiem czystości, karmieniem piersią to główne założenia nadchodzącego wydarzenia.

Odbędzie się także pokaz wiązania chust połączony z warsztatem.

Atrakcją spotkania będzie mini sesja zdjęciowa, w której może wziąć udział każda uczestniczka – z Brzuszkiem i Maluszkiem

Na warsztaty zaproszeni są również tatusiowie, dla których wiedza na temat zdrowia Mamy i dziecka jest równie istotna. Dla dzieci, organizatorzy przygotowali specjalne miejsce zabaw – kącik dla Maluszka.

Uczestnicy oprócz zdobywania wiedzy, mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji. Nikt nie wyjdzie ze spotkania bez pakietu pełnego niespodzianek

Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisy i szczegółowe informacje znajdziecie na www.SwiadomaMama.pl

Świadoma Mama w Łodzi – 22 listopada Centrum Biznesowe Synergia, ulica Wólczańska 128/134.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments