TARANTULA, KLOPS I HERKULES. Przygoda pierwsza. Premiera audiobooka Joanny Olech

0
115
TARANTULA, KLOPS I HERKULES

Czy senne miasteczko może skrywać pasjonujące tajemnice? Kiedy z lokalnego muzeum skradziona zostaje widokówka, okazuje się, że jak najbardziej. Ze sprawą związany może być śmiertelny wypadek tajemniczego witkowiczanina, obywatela Niemiec. Co tak naprawdę kryje się za tymi zdarzeniami? Sprawą postanawia zająć się grupa nastolatków, którzy pragną przekonać się, ile prawdy jest w opowieści o witkowickim skarbie.

Rudemu chudzielcowi i amatorowi komputerów, Klopsowi oraz wyrośniętej fance gotyku, Tarantuli, towarzyszy będzie przypominający nietoperza, niezwykle pomocny pies Herkules. Oprócz dzieci i policji sprawą interesują się również podejrzana ornitolożka i żądny przygód wikary. Pierwsza część przygód bohaterów opisanych przez Joannę Olech wydana zostaje teraz w formie audiobooka Biblioteki Akustycznej. Pełne humoru przygody dzieci rozwikłujących kryminalne zagadki czyta Janusz Zadura.

JOANNA OLECH –graficzka, autorka podręczników szkolnych, ekspertka PISF. Autorka książek dla dzieci i młodzieży. Opublikowała m.in.: Czerwonego Kapturka (2005), Pompona w rodzinie Fisiów (2007) i Dynastię Miziołków (1994), wydaną w formie audiobooka Biblioteki Akustycznej (2010). Jest też autorką żartobliwych poradników dla dzieci o… przeklinaniu i robieniu przekrętów. Wielokrotnie nagradzana, autorka artykuł o książkach dla dzieci.

tarantulaTARANTULA, KLOPS I HERKULES. Przygoda pierwsza – Premiera 14.11.2012 r.

tekst: Joanna Olech, czyta: Janusz Zadura

wyd. Biblioteka Akustyczna

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments