Trampolina ogrodowa dla każdej rodziny!

0
250

Polacy pokochali trampoliny. Szturmem pojawiają się w naszych ogrodach i działkach. To nie tylko zabawa dla najmłodszych. Skakać na batucie może każdy! Dla dzieci to aktywne spędzanie wolnego czasu a dla dorosłych jest to porządna dawka adrenaliny.

Co nam daje skakanie na trampolinie?

Trampolina sprawdzi się w każdym ogrodzie, działce, balkonie i tarasie. Sezon na skakanie właśnie się zaczyna. Skakanie na batucie ogrodowej to niezapomniana zabawa dla całej rodziny! Dodatkowo pomaga poprawić naszą kondycję, wzmocnić mięśnie i odreagować stres. Już godzina skakania spala 600 kcal i oprócz tego to porządna dawka adrenaliny. Jest to super pomysł na spotkanie rodzinne lub ze znajomymi. Jeśli chcemy urozmaicić zabawę, to możemy do trampoliny włożyć balony lub włączyć głośno muzykę. Skoki z pewności będą jeszcze wyższe i fajniejsze! Samo skakanie na trampolinie jest bardzo proste. Wystarczy na nią wejść, a nasze nogi same zaczną się ruszać. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie sklepsportowy.pl. Mamy nadzieję, że https://sklepsportowy.pl/trampoliny, na stałe zawita w Twoim ogrodzie.

Jaką trampolinę wybrać?

Wybór trampoliny zależy od wielkości naszego ogrodu lub działki. Średnice batut zaczynają się od 183 cm aż do 488! Jeśli mamy mały ogród lub działkę, to sprawdzą się mniejsze trampoliny np. ATHLETIC24 o średnicy 244 cm lub 305 cm. Ich maksymalne obciążenie wynosi aż 150 kg, dlatego może na niej skakać kilka osób jednocześnie. Trampoliny zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, są solidne i stabilne. Dzięki temu będą nam służyć przez wiele lat. Wielką zaletą jest zamontowana mata, która gwarantuje wysokie i bezpieczne skoki.  Dla tych, co mają większy ogród, polecamy batuty o wielkości średnicy 366457 lub 488 cm. Właśnie takie pojawiają się najczęściej przed naszym domem. Najpopularniejsze marki to ATHLETIC24 i GOFIT. Firma GOFIT produkuje najmocniejsze trampoliny – maksymalne obciążenie to 180kg!. Użytkownicy pokochali je za najwyższą jakość produkcji i za komfortowe skoki.  Batuty GOFIT docenili również sportowcy, cyrkowcy oraz trenerzy. To świadczy o tym, że są to najlepsze trampoliny na rynku.

Gdzie kupić?

Coraz częściej trampoliny ogrodowe pojawiają się w supermarketach. Mimo, że są tanie to odradzamy zakup w takim miejscu. Zazwyczaj są wykonane ze słabych materiałów, niszczą się już po jednym sezonie skakania i mogą być niebezpieczne! Najlepiej jak wybierzemy sprawdzone sklepy i profesjonalistów, którzy zawsze pomogą i doradzą np. eksperci z www.trampoliny.pl. Ceny są podobne i mamy 2 letnią gwarancję i możemy być spokojni o wytrzymałość. Znajdziemy w nim znane marki jak ATHLETIC24 oraz GOFIT.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments