Ubiór sposobem na podkreślenie więzi rodzinnych

0
103
ubranie dla dzieci

Pewnie każdemu zdarzyło się kiedyś, że dziecko nie chciało założyć przygotowanego przez mamę ubrania, ale w końcu udało się przekonać  malucha argumentem, że tata ma bluzę w takim samym kolorze albo, że mama także ma na sobie jeansy. Dzieci lubią upodabniać się do swoich rodziców, przymierzać dla zabawy ich ubrania, naśladować zachowania. A co powiecie na takie same elementy stroju w odpowiednim rozmiarze dla wszystkich członków rodziny? Naszym zdaniem to świetny sposób na podkreślenie więzi rodzinnych.

W obecnym świecie, gdy doba wydaje się stanowczo za krótka, a nasze życie zdominowane jest przez pracę, rodziny powinny pamiętać o tym, że dobre relacje rodzinne są ważniejsze niż odnoszenie sukcesów w jakiejkolwiek innej dziedzinie życia. Powinny poszukiwać dodatkowych możliwości wspólnego spędzania czasu i sposobów tworzenia silnych więzi rodzinnych. Elementem rytuału związanego z tworzeniem silnych więzi w obrębie rodziny może być podkreślanie ich przy pomocy stroju. Takie same koszulki włożone przy okazji wyjazdu za miasto, wyprawy w góry, czy spaceru po lesie staną się sposobem na zaakcentowanie rodzinnej wspólnoty i sprawią, że poczujemy się wyjątkowo, a dzieci będą odczuwały radość, że wyglądają tak samo jak mama i tata.

ubrania3ubrania8

Wzbudzenie potrzeby identyfikacji ze swoją rodziną i chęci cieszenia się sobą nawet w tak podstawowych kwestiach jak ubiór, przyświeca firmie Tybopi.pl – polskiemu producentowi autorskich ubrań o takim samym wzornictwie dla całej rodziny. Dzięki marce Typobi wszyscy członkowie rodziny mogą mieć jednakowe ubrania w swoim rozmiarze, a zakładając je cieszyć się sobą i podkreślać więź pomiędzy matką i córką, synem i ojcem.

Chcieliśmy otworzyć firmę związaną z dziećmi – rodzinny biznes, który umożliwiłby realizację naszych marzeń. I tak patrząc na mojego męża i synka, którzy ubrani byli bardzo podobnie narodził się plan powstania odzieży o takim samym wzornictwie dla całej rodziny. Zapragnęłam stworzyć nową markę z wysokogatunkowych polskich materiałów i co najważniejsze szytych w Polsce. – mówi Bożena Jankowska, właścicielka marki.

W procesie tworzenia produktów marki Tybopi bardzo istotne są jakość, wygoda i estetyka – ubrania są szyte w Polsce z polskich dzianin. Materiały użyte do ich produkcji posiadają certyfikaty jakości Oeko-Tex Standard 100 w klasie I.* Całość uzupełniają autorskie grafiki, co jeszcze bardziej czyni te limitowane kolekcje ubrań, wyjątkowymi.

ubrania5ubrania6ubrania7

Aktualnie powstaje nowa kolekcja ubrań Tybopi, w której znajdą się między innymi sukienki i tuniki dla mamy i córki  oraz wiele innych nowości.

Jeśli lubicie czuć się wyjątkowo jako rodzina i jednocześnie cenicie sobie wysoką jakość i komfort ubioru, to produkty marki Tybopi są właśnie dla Was.

*Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments