Warszawa: Akademia Kreatywnego Rozwoju „Tamika” zaprasza na wydarzenie – Weekend z miłości do Babci i Dziadka

0
86

Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych TAMIKA organizuje pełen ciekawych animacji weekend, ze specjalną dedykacją dla Babci i Dziadka. 21 oraz 22 Stycznia Akademia zapewnia wiele atrakcji, których głównym bohaterem będą właśnie niezastąpieni Dziadkowie. Przez cały tydzień trwają tu również promocje adresowane do Seniorów.

Uniwersytet Trzeciego Wieku zorganizował w Tamice pierwszą odsłonę Klubu Miłośników Kina. Seniorzy proszeni byli na bezpłatny pokaz filmu „Różyczka”, po którym mogli wspólnie napić się herbatki i podyskutować o wrażeniach z filmu. Przez cały tydzień trwa też promocja „ Obiad dla Babuni”, która oferuje Seniorom 15% zniżki na danie obiadowe w godzinach  11:00- 14:00. Frekwencja dopisała a Seniorzy z zaciekawieniem dopytywali się o kolejne atrakcje i pomysły na wspólne spotkania w Tamice. Zapowiedzieli też swoją obecność podczas najbliższego weekendu, kiedy to specjalnie dla nich planowane jest wiele atrakcji.

Podczas najbliższego weekendu, każde z odwiedzających Tamikę dzieci będzie mogło zaprosić swoich dziadków na pyszne śniadanko oraz wspólne zabawy i animacje. W sobotę, od godziny 10:00 trwać będą rodzinne konkursy oraz kalambury, angażujące do zabawy nie tylko rodziców ale również dziadków. Chwilę później dzieci zaproszą dorosłych na niezwykły pokaz iluzji, który odbędzie się na sali ogólnej, około godziny 11:00.

Od godziny 12:30 do 14:30 potrwają cykliczne warsztaty plastyczne Nacja Kreacja, podczas których maluchy własnoręcznie stworzą ekologiczne prezenty dla Babci i Dziadka.  W tym czasie w Sali Kinowej Dziadkowie będą mogli odpocząć i obejrzeć poruszający film- niespodziankę.  W drugiej połowie dnia, każda Babcia lub Dziadek skorzystają ze specjalne przygotowanego Menu deserowego a podczas całego weekendu na wszystkie maluchy oraz ich dziadków, czekać będzie mini atelier fotograficzne pełne wesołych rekwizytów.

Niedziela, również zapowiada się wspaniale. Od rana trwać będzie zabawa w Restaurację, w której mali kucharze przygotują pyszne gofry i naleśniki dla swojej Babci lub Dziadka. Maluchy pod okiem Szefa Kuchni stworzą własne menu i przygotują smakołyki dla swoich bliskich. Mini restauracja otwiera swoje drzwi dla Gości od godziny 10:30.

Po południu w Tamice, znów zapanuje Nacja Kreacja, w ramach której dzieci przygotowywać będą upominki z miłości do Babci i Dziadka. Warsztaty jak zwykle potrwają od godziny 12:30 do 14:30. Niedzielne wieczór zapełni dobra zabawa, rodzinne animacje oraz zapach smakowitych potraw w Tamikowej kawiarence.

TAMIKA – Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych

ul. Wolska 44
01-187 Warszawa
Tel: 535 644 990
email: biuro@tamika.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments