Warszawa: Taniec dobry na wszystko. Przedwiosenna sesja taneczna w Akademii Kreatywnego Rozwoju TAMIKA

0
91

Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych TAMIKA zaprasza na przedwiosenną sesję taneczną z Anią Kurnicką. Spotkanie dla kobiet odbędzie się w sobotę, 25 lutego o godzinie 13:00 a jego celem jest zachęcenie pań do poprawy kondycji fizycznej oraz zadbanie o ciało właśnie poprzez taneczne aktywności. Podczas sobotnich zajęć uczestniczki poznają wybitna tancerkę oraz dowiedzą się jaki styl tańca przyniesie im największe korzyści.

Kiedy zbliża się wiosna, natychmiast zaczynamy zastanawiać się nad nową dietą, która pomoże nam, uporać się z nadwyżką kilogramów uzbieranych przez zimę. Wyobrażamy sobie, że tym razem uda się wytrzymać na drakońskiej diecie, po której zafundujemy sobie zabieg ujedraniący i już za chwilę dumnie zaprezentujemy się w bikini. Nic bardziej mylnego, nasze ciało zmienia się wraz z wiekiem i tylko pełnowartościowa dieta oraz sport pomogą utrzymać je w formie.

Taniec jest wspaniałą formą aktywnego spędzaniu czasu i dzięki niemu można uzyskać wymarzoną sylwetkę, wzmocnić mięśnie a kreatywne zajęcia nie stają się tak monotonne jak zwykłe ćwiczenia na siłowni. Ponadto taneczna formuła cwiczeń fizycznych poprawi nasze samopoczucie, podniesie nam poziom endorfin oraz umożliwi tymczasowe oderwanie się od codziennych obowiązków.

W najbliższą sobotę, dzieci również będą miały okazję spróbować swoich sił w tańcu. Od godziny 12:00 do 13:00 trwać będą otwarte warsztaty tańca towarzyskiego dla najmłodszych, które  poprowadzi Ania Kurnicka. Dla niej taniec jest żywiołem od najmłodszych lat i wielką pasją, którą chętnie dzieli się z innymi.

TAMIKA
Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych

 

www.tamika.pl

tel. 535-644-990
ul. Wolska 44, 01-187 Warszawa
NIP: 527-263-46-03

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments