Warszawa: Warsztaty sztuki dla dzieci

0
130

Dom Aukcyjny Abbey House zaprasza dzieci w wieku 4–7 lat do wzięciu udziału w warsztatach sztuki „Mały Artysta”. Warsztaty odbędą się w 10 warszawskich kawiarniach dla rodziców i dzieci. Zapraszamy do: Figi z Makiem, FikuMikuCafé, KALIMBY Kofifi, Kawki z mleczkiem klubokawiarni i sklepu dla rodziców i dzieci, KREDKI – kawiarni, księgarni, klubu; Lemonki; MaMa cafe, Mama Lama, Molo Kids Cafe, Pompona.

Warsztaty pozwolą odkryć najmłodszym niezwykły świat sztuki. W trakcie półtoragodzinnego spotkania dzieci będą miały okazję podzielić się swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat sztuki oraz poznać najsłynniejsze dzieła. Następnie w ruch pójdą farby, pędzle i płótna, a każde dziecko będzie miało możliwość stworzyć swoje pierwsze dzieło sztuki. Po zakończeniu warsztatu każdy uczestnik otrzyma mały prezent. Rodzice również będą mogli zagłębić się w świat sztuki – oddając się lekturze magazynu „Art & Business”. W dniu warsztatów egzemplarze miesięcznika będą rozdawane w formie upominków.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba dzieci na warsztacie jest ograniczona, obowiązuje wcześniejszy zapis na zajęcia. Więcej informacji na: www.abbeyhouse.pl Przy zapisie na warsztat rodzice proszeni będą o podpisanie zgody na rozpowszechnienie wizerunku dziecka. Pozwoli to nam na publikacje zdjęć z warsztatów na portalu abbeyhouse.pl.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments