Wyjedź Meridą z Cinema City – magiczny konkurs trwa!

0
98

Przebojowa „Merida Waleczna” szturmem podbija srebrne ekrany kin Cinema City. Na najmłodszych widzów – oprócz przygód rudowłosej księżniczki – czeka również niesamowity konkurs. Wystarczy do 31 sierpnia 2012 roku przyjść do kina Cinema City, kupić bilet na film „Merida Waleczna” i ułożyć magiczne zaklęcie. Do wygrania rower Merida Dakar 624-V i inne rowerowe gadżety. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci do 12 roku życia. Już dziś daj się porwać magii kina!

Jak przeżyć niezapomnianą przygodę i zawalczyć o super nagrody? Do każdego biletu ulgowego (dla dzieci do 12 roku życia) na film „Merida Waleczna” dołączany jest kupon. Wystarczy napisać na nim magiczne zaklęcie, by wziąć udział w konkursie. Spośród wypełnionych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze najciekawsze, które zagwarantuje wygraną. W skład jury wejdzie m.in. Cezary Zamana, kolarski mistrz Polski i zwycięzca Tour de Pologne. Bądź waleczny jak Merida i już dziś zagraj o wspaniały rower!

Sponsorem rowerów w zaczarowanym konkursie Cinema City jest Merida Polska (www.rowerymerida.pl) – dystrybutor jednej z czołowych marek rowerów na świecie.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments