Cebuszka, czyli magiczna poduszka

0
839
cebuszka

„C” jak ciąża, „C” jak coś cudownego, po prostu „C” jak Cebuszka.
Zastanawiam się, jak przetrwałam pierwszą ciążę bez tego wynalazku? Dzięki firmie Ceba Baby otrzymałam specjalną poduszkę w kształcie litery C. Poduszka dostarczona została w przezroczystym pokrowcu zapinanym na zamek błyskawiczny, co pozwala utrzymać Cebuszkę w czystości kiedy jest nieużywana lub podczas podróży.

recenzja cebuszka

Kończąc drugi trymestr ciąży, coraz częściej odczuwam mój „słodki” ciężar a kręgosłup potrzebuje stabilnego podparcia. Poduszka Cebuszka, którą posiadam jest rozmiaru multi (w ofercie są jeszcze modele Mini oraz Duo) i ma wiele zastosowań.
Specjalne wypełnienie – mikroperła, czyli drobne kulki przesypują się pod wpływem zmiany ułożenia ciała i delikatnie masują. Dzięki temu komfortowo śpię na lewym boku (pozycja zalecana w ciąży, gdyż odciąża nerki i usprawnia przepływ krwi).
Jestem aktywną, ciągle pracującą mamą i poświęcam kilka godzin na pracę przy biurku. W tym czasie układam Cebuszkę za plecami i pod ramionami, co odpręża stawy i pomaga odciążyć kręgosłup.

W czasie wolnym poduszka pomaga przyjąć wygodną pozycję leżącą na plecach podczas czytania książki, czy też na boku podczas oglądania telewizji. Zalet Cebuszki jest o wiele więcej. Jak każda kobieta cenię nie tylko wygodę ale również wysoką jakość, praktyczność i walory estetyczne. Cebuszka firmy Ceba Baby jest antyalergiczna oraz wytworzona z materiałów najwyższej jakości. Bardzo ładnie się prezentuje i idealnie wkomponowuje w otoczenie delikatnymi wzorami i przyjemną kolorystyką. Pokrowiec od poduszki wyposażony jest w zamek błyskawiczny, można go zdjąć i bez problemu wyprać w temperaturze 40 stopni.

poduszka dla mam

Jestem przekonana, że Cebuszka będzie doskonałym rozwiązaniem również po porodzie. Pozwoli mi ułożyć dziecko w komfortowej pozycji, podczas karmienia. Także mój mąż będzie miał wtedy szansę wypróbować Cebuszkę i sprawdzić jej wygodę (teraz jest tylko moja!) podczas karmienia butelką.

Gdy maluch podrośnie, będę chciała wykorzystać Cebuszkę jako podparcie przy nauce siadania – koniec z układanym stosem poduszek, jak miało to miejsce przy pierwszym dziecku.

recenzja cebuszki

Uważam, że Cebuszka może być doskonałym prezentem dla każdej przyszłej mamy i z czystym sumieniem mogę polecić go każdej kobiecie.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments