Czego nie lubią mężczyźni u kobiet?

0
252

Dość łatwo stwierdzić co podnieca mężczyzn. Jednak warto się także zastanowić, czego Panowie nie lubią i co w żadnym wypadku ich nie podnieca. O czym mowa?

Pierwszym elementem, który z reguły jest uznawany przez większość mężczyzn za mało atrakcyjny lub po prostu nieatrakcyjny jest bielizna wyszczuplająca. Owszem świetnie się ona sprawdza dla wyszczuplenia, nadania lepszej kobiecej sylwetki, ale w żadnym wypadku nie powinna być ona zakładana na randkę lub spotkanie, które może się skończyć zrzuceniem ubrania. Nie wspominając o jej znikomych walorach estetycznych, może ona stanowić barierę nie do przebrnięcia dla każdego mężczyzny. To także informacja o tym, że próbujemy ukryć swój prawdziwy wygląd. Z tego i kilku innych mniej charakterystycznych powodów bielizna wyszczuplająca Panom podobać się nie może.

Drugi znany element, który nie jest przez Panów lubiany to sztuczność. Nie wszyscy Panowie muszą się z tym zgadzać, jednak statystyki mówią wyraźnie, że sztuczność w wyglądzie kobiety nie działa na mężczyznę kusząco. Mowa między innymi o sztucznych dodatkach, takich jak tipy, rzęsy, dopinki do włosów, a także… sztuczne piersi! Tak, stereotyp dotyczący tego, iż mężczyźni lubią sztuczne piersi to jeden z największych jakie powstały. Skoro była sztuczność, to pora wspomnieć o zbytniej naturalności. Oczywiście mężczyźni lubią naturalność, ale wszystko w stosownych granicach. Zbytnia naturalność może spowodować, że mężczyzna straci zainteresowanie swoją drugą połową. Wałki na głowie, zielona maska na twarzy, rzadko golone nogi – to wszystko może działać mało zachęcająco dla mężczyzn, którzy są z natury wzrokowcami, a jako tacy nie muszą widzieć wszystkich kobiecych zabiegów kosmetycznych. Dla własnego dobra warto im tego oszczędzić.

Nie są to oczywiście wszystkie elementy, których mężczyźni nie lubią u kobiet. Jest to jedynie krótka wykładnia przykładów, które można by nieco poszerzyć. Większość z przykładów dotyczy spraw czysto wizualnych, można więc samodzielnie spróbować wywnioskować na własnym przykładzie czego nie lubi ten konkretny mężczyzna.