Dla każdego coś mądrego. Słów kilka o Tabletowym Przedszkolu.

0
179
Tabletowe przedszkole

Od jakiegoś czasu korzystanie z tabletów przez dzieci zaczyna być coraz bardziej powszechne. Na rynku jest dostępnych wiele aplikacji przyciągających uwagę najmłodszych i wciąż pojawiają się nowe. W związku z tym wybór czegoś odpowiedniego dla naszego dziecka jest sporym wyzwaniem.

Najchętniej korzystamy z programów mających jakieś walory edukacyjne.

Jest wiele aplikacji na Androida, które promowane są jako gry i zabawy edukacyjne, jednak większość z nich jest w języku angielskim. Polskie aplikacje natomiast są mocno ograniczone tematycznie – nauka liter, cyfr czy też słówek w języku obcym. Ale mamy świetną wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy lubią korzystać z nowinek techniki w edukacji swoich dzieci! Właśnie powstała całkowicie polska aplikacja na Androida o nazwie Tabletowe Przedszkole. Jest ona pełna mądrych prezentacji i ćwiczeń, wspierających naukę dzieci trzy-, cztero- i pięcioletnich i mogąca stanowić źródło uzupełnienia, czy utrwalenia, ich wiedzy nabywanej w przedszkolu. Zagadnienia w niej zawarte są zgodne z podstawą programową kształcenia przedszkolnego.

Tabletowe Przedszkole może być pomocne również tym dzieciom, które nie chodzą do przedszkola. Obowiązkiem przedszkolnym objęte są bowiem dopiero dzieci pięcioletnie. Zatem, jeśli trzy-, czy czterolatek pozostaje w domu pod opieką rodzica, babci czy opiekunki, ma możliwość regularnego uczęszczania do Tabletowego Przedszkola, które w mądry i atrakcyjny sposób realizuje program nauczania, taki sam jak przedszkola stacjonarne. Również pięciolatki, które chodzą już do przedszkola, ale w czasie choroby nudzą się w domu, świetnie spędzą czas z programem, ucząc się czegoś wartościowego.

Dla każdej grupy wiekowej przygotowano po 50 lekcji. Tematy lekcji zostały połączone w bloki miesięczne, zawierające ciekawe prezentacje i multimedialne ćwiczenia. Wykorzystują one tysiące grafik i zdjęć służących edukacji najmłodszych. Ciepły, przyjemny głos lektorki jest również niewątpliwą zaletą programu.

Po każdym przerobionym przez dziecko bloku tematycznym rodzic będzie mógł sprawdzić postępy swojej pociechy w specjalnie generowanych raportach dostępnych w profilu użytkownika, na stronie www.

Aplikacja Tabletowe Przedszkole jest ciekawa i mądra a jej głównym celem jest nauka poprzez zabawę. Jednak, dla prawidłowego rozwoju dziecka, nie jest wskazane długie siedzenie przed ekranem tabletu. Twórcy aplikacji zadbali więc o to, aby to rodzic decydował ile czasu dziennie jego dziecko może poświęcić na zajęcia w Tabletowym Przedszkolu. W profilu użytkownika znajduje się Zegar Rodzicielski, który pozwala rodzicowi kontrolować czas spędzany z programem w ciągu jednego dnia.

Zachęcamy do zainteresowania się Tabletowym Przedszkolem, bo naprawdę warto! Jeśli więc jesteś rodzicem przedszkolaka, zajrzyj na stronę: www.tabletoweprzedszkole.pl, ściągnij na tablet aplikację i zrób z dzieckiem kilka ćwiczeń dostępnych bezpłatnie. Jeśli Wam się spodobają, po wykupieniu jednego z abonamentów, będziecie mogli korzystać z całej zawartości aplikacji. Decyzja należy do Was. Ze swojej strony zapewniamy, że nie będziecie żałować.

UWAGA! Świąteczna niespodzianka! Każdy kto zarejestruje się do 27 grudnia, otrzyma bezpłatny miesięczny dostęp do aplikacji – zupełnie bez zobowiązań. Zapraszamy!

Info Unijne Tabletowe

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments