Dołącz do fotografujących Mam w Akademii Fotografii Dziecięcej!

0
106

Zatrzymaj się na chwilę i zobacz, jak inne Mamy, dzięki wzajemnej motywacji rozwijają swoje umiejętności i, tym samym ofiarowują swoim bliskim najpiękniejszy prezent: uwiecznienie najważniejszych dla nich chwil.

http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/zobacz-jak-mozesz-fotografowac-swoje-dzieci-na-kursach.html

Kurs „Wprowadzenie do fotografii dla Mam” pokaże Ci świat fotografii dziecięcej i otworzy przed Tobą wiele możliwości. Akademia Fotografii Dziecięcej to szkoła, której największą wartością jest społeczność 1500 Mam z całej Polski i z zagranicy. Mam na różnym poziomie umiejętności. Mam, które są tak samo zapracowane, jak Ty.

Dzięki kursom możesz się rozwijać i spełniać w swoim domu. W czasie, który najbardziej Ci odpowiada. Z obserwacji postępów Mam Akademii wynika, iż kursy w domu są najskuteczniejszą formą nauki. Akademia prowadzi także warsztaty stacjonarne.

Kursy rozpoczynają się w piątek o godz. 20:00. Jednak pamiętaj: to tylko od Ciebie zależy kiedy możesz i kiedy chcesz rozpocząć naukę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/Zapisy-na-szkolenia.html

_______________________

Wpisując w formularzu rejestracji kod: fotomama07, otrzymasz 5% rabatu na kurs!

Autor: Akademia Fotografii Dziecięcej

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments