Kampania – Czytaj dzieciom bo warto na półmetku!

0
78

„Czytaj dzieciom, bo warto” to ogólnopolska kampania informacyjna, w trakcie której organizatorzy Grupa Artystyczna Fifik i Pepe oraz Przyjaciele wspólnie z partnerami akcji zachęcają do spędzania czasu z dzieckiem w towarzystwie książki.

„Wspólnie spędzony czas z dzieckiem w towarzystwie książki wzmacnia więzi rodzinne oraz poprawia relacje na poziomie dziecko-rodzic.”-To jeden z  głównych powodów podanych przez organizatora, dla którego warto wspólnie czytać. W swoich argumentowaniu podkreślają także, że czytanie rozwija wyobraźnie i umiejętności językowe, pobudza do myślenia oraz poprawia koncentrację.

„Widząc efekty naszej pracy i entuzjazm uczestników naszych eventów animacyjnych wiemy, że nasza kampania zaprocentuje. W trakcie tych spotkań w konkursach i zabawach rozdajemy książki wydawnictw, które wsparły naszą inicjatywę: Wydawnictwa Helios, Martel, Znak oraz Dreams. Sądzę, że to dobry element motywujący. Akcja cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy duża liczba e-maili, które otrzymujemy oraz bardzo dobra frekwencja uczestników eventów.” –Mówi Michał Majcher, przedstawiciel Grupy Artystycznej Fifik i Pepe oraz Przyjaciele.

23-24 listopada to właśnie na ten termin przypadł półmetek kampanii. Event animacyjny w tym terminie odbywa się w Krakowie w Centrum Handlowym Bonarka City Center.

„Za nami są także eventy: w Chorzowie, Bytomiu, Włocławku, Płocku, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie. Podsumowując półmetek akcji mogę powiedzieć, że jesteśmy dumni z jej efektów. Mamy także nadzieje na to, że w kolejnej edycji uda nam się poszerzyć zakres naszych działań i dotrzeć do jeszcze większej ilości miejsc.” –Podsumowuje działania Majcher.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem eventów animacyjnych „Czytaj dzieciom, bo warto” dostępnym na stronie organizatora www.fifikipepe.pl . Kolejne eventy odbędą się w takich miejscowościach jak: Wrocław, Kalisz, Biała Podlaska, Tczew, Skarżysko Kamienna, Starachowice.

 

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments