Kraków: Dzieciomania – 30 czerwca 2012. Przyjdź, zapytaj i baw się z nami!

0
93

„Dzieciomania” to cykl wyjątkowych spotkań rodziców, niań, dzieci oraz specjalistów związanych z tematyką dziecięcą. Organizatorem spotkań jest portal NiezawodnaNiania.pl, którego misją jest promowanie edukacji wśród rodziców i opiekunów. Ideą spotkań jest poruszenie wielu ważnych problemów związanych z wychowaniem dzieci oraz nawiązanie relacji z uczestnikami.

Uczestnicy spotkań pogłębiają wiedzę oraz nabywają nowych umiejętności w ciągu 3 godzin bezpłatnych warsztatów. W każdym mieście zapraszani są inni goście oraz inne firmy. „Dzieciomania” odbywa się w małych grupach (do 50 osób), po to, aby poziom przekazywanej wiedzy był jak najlepszy. Na warsztaty rodzice zabierają dzieci, które świetnie się bawią w profesjonalnie przygotowanym dla nich kąciku zabaw. Najmłodsi uczestnicy znajdują się pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, którzy dbają o to, aby rodzice mogli skoncentrować się na warsztatach dotyczących bezpieczeństwa, pielęgnacji czy żywienia maluchów.

 

W specjalnie przygotowanym kąciku dla mamy z dzieckiem można przewinąć lub nakarmić dziecko. Uzupełnieniem spotkań są firmy, które prezentują ciekawe produkty i usługi dla „dzieciomaniaków”. Wśród uczestników losowane są także atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnerów Wydarzenia. Podczas warsztatów radosne uśmiechy dzieci przeplatają się z profesjonalnymi zajęciami, a wszystko we wspaniałej, rodzinnej atmosferze 🙂555

Chcesz wziąć udział w „Dzieciomanii”, poznać ciekawych ludzi i spędzić czas w miłej atmosferze? Zapisz się już dziś!

Konieczna rezerwacja miejsc pod adresem info@niezawodnaniania.pl

Najbliższa Dzieciomania już w KRAKOWIE 30 czerwca

Hotel Campanile

Ul. Św. Tomasza 34

Godz. 12:00 – 15:00

Zapraszamy!

niania

 

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments