Łódź: Arlekin przenosi się do Harnama!

0
117

W związku z generalnym remontem budynku teatru przy ulicy 1 Maja 2 Teatr Lalek Arlekin od kilku tygodni pakuje niezliczoną ilość walizek, skrzyni i kufrów by pomieścić w nich wszystkie lalki, dekoracje, rekwizyty, najmilsze wspomnienia, najgorętsze emocje i przepastne tomy pamiętników i kronik. Kieszenie Arlekina wypchane są po brzegi gorącymi życzeniami powodzenia przesłanymi od widzów i jeszcze gorętszymi oczekiwaniami na rychły powrót do wyremontowanej sceny.

Tymczasem w czwartek 21 lutego o godzinie 12: 00 będzie można oglądać na żywo eksodus Arlekina – sprzed teatru wyruszy kolorowa karawana z walizkami, lalkami i całym sprzętem niezbędnym do funkcjonowania w nowym miejscu.

Przejdziemy ulicą Piotrkowską prosto do tymczasowej siedziby-sceny Teatru Lalek Arlekin na ul. Piotrkowską 282a. Jest to piękny budynek, przynależny do kompleksu zabudowań Białej Fabryki Ludwika Geyera, który jest siedzibą Zespołu Tańca Ludowego „Harnam”. Zespół Tańca Ludowego „HARNAM” od kwietnia 2008r. działa w ramach struktury organizacyjnej Teatru Lalek Arlekin.

Każdy ochotnik, który chciałby pomóc w przeprowadzce jest mile widziany.

 

 

 

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments