Łódź: Domisie w Teatrze – spektakl dla dzieci

0
176

DOMISIE – bohaterowie najpopularniejszego programu telewizyjnego w Polsce zapraszają wszystkie dzieci na wyjątkowy spektakl do Wytwórni w Łodzi.

Pewnego dnia Domisia Amelia wypowiada życzenie, że chciałaby zostać wielką reżyserką. Domisiowa Czarodziejka spełnia marzenie i przenosi ją za pomocą czarów, wraz z Pysią, Erykiem i Strachowyjem, do najprawdziwszego teatru. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są tym zachwyceni. Chłopcy wolą grać w piłkę a Pysia chce wrócić do kolorowej Domisiowej Krainy. Amelka krok po kroku przekonuje ich, że zabawa w teatr jest naprawdę wspaniała. Co więcej, nawet publiczność zostaje wciągnięta w realizację sztuki teatralnej.

Jeśli ciekawi Was jaki spektakl przygotują Domisie i czego dowiedzą się o teatrze zapraszamy !!! W spektaklu usłyszycie największe domisiowe przeboje.

Po spektaklu dzieci będą mogły spotkać się z ulubionymi bohaterami, zdobyć autograf oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie!

27.05.2012r. godz. 16:00
Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29

Więcej na: ToyaStudio

Organizator: Teatr Palladium

Bilety (miejsca siedzące numerowane):

35zł z kartą klubu Wytwórnia
40zł bez karty klubu Wytwórnia

KONKURS!

Uwaga! Żeby zdobyć podwójne zaproszenie na spektakl DOMISIE, który odbędzie się w niedzielę, 27 maja 2012 roku o godzinie 16.00 w Wytwórni na Łąkowej, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Zadanie jest bardzo proste, wystarczy przysłać do nas e-mail z informacją na jakim przedstawieniu byliście ostatnio ze swoim dzieckiem. W tytule maila wpiszcie: Domisie, a w treści, oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię i nazwisko.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku, 25 maja 2012, do godz. 12.00 pod adresem: redakcja@mamajakty.pl

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę.

Zaproszenie do odbioru w kasie Wytwórni.


Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments