Warszawa: Noc Muzeów w Guliwerze, czyli kulisy teatru po zmroku

0
95

Jak wygląda Teatr Guliwer nocą? Czy lalki ożywają? Jakie tajemnice skrywają zakamarki na co dzień niedostępne dla widzów? Jeśli jesteście ciekawi, a może nawet lubicie się bać – Teatr Guliwer zaprasza 19 maja.  Tegoroczna Noc Muzeów to wyjątkowa okazja by poznać teatr od podszewki i to w bardzo nietypowy sposób.

 

Już dziewiąty raz w Polsce liczne instytucje kultury w ramach międzynarodowej Nocy Muzeów zaproszą zwiedzających w nietypowych, bo wieczorno – nocnych godzinach. Teatr Guliwer także pamięta o swoich młodych widzach i w ten wyjątkowy wieczór będzie dla nich otwarty. Tylko tej nocy, po raz pierwszy, zwiedzający teatr będą mogli odwiedzić jego kulisy. Nie będzie to jednak zwykła wycieczka. Odwiedzając Teatr Guliwer po zmroku poznamy jego najmroczniejsze i straszne historie. Dowiemy się, co dzieje się w teatrze, gdy drzwi gmachu zamykają się za ostatnim aktorem. W trakcie wycieczki pełnej atrakcji z dreszczykiem poznamy jego tajemniczych lokatorów i miejsca gdzie mieszkają bohaterowie bajek. To wyjątkowa sposobność by dostać się na zaplecze sceny, zwiedzić garderobę czy pracownię lalek.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli gościć naszych małych widzów w ten wyjątkowy wieczór i zaprosić ich w zakamarki naszego Teatru. Będzie to podróż po miejscach na co dzień niedostępnych dla dzieci, a na uczestników tej wspólnej wycieczki czeka wiele niespodzianek – mówi Mirosław Korzeb, dyrektor Teatru Guliwer.

Wstęp na nocne zwiedzanie kulis jest bezpłatny.

Teatr Guliwer zaprasza 19 maja od godziny 19:00 do 22:00.

Teatr Guliwer
ul. Różana 16
02-548 Warszawa

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments