Łódź: II Niedziela z Arlekinem w sezonie 2012/2013. Konkurs zakończony

0
80

W niedzielę 4 listopada Teatr Lalek Arlekin zaprasza na drugie w tym sezonie spotkanie w ramach Niedzieli z Arlekinem.

Spotkanie rozpocznie się zwyczajowo o godzinie 12:00 przedstawieniem. Tym razem uczestnicy spotkania zobaczą nagrodzony Złotą Maską spektakl – Niewielki, niemały Król.

Król Maciuś I po śmierci ojca przejmuje władze w królestwie. Dobroć, niewinność i poczucie sprawiedliwości oraz utopijne marzenie o uszczęśliwieniu wszystkich dzieci nie idą w parze z doświadczeniem życiowym, którego brakuje młodemu władcy. Dynamiczna akcja wciąga publiczność od początku do końca. Król Maciuś I to bardzo młody człowiek, który musi odnaleźć się w rzeczywistości dorosłych. W czasie spektaklu publiczność będzie świadkami wojny o władze, sejmu dzieci, tańców afrykańskich i wielu, momentami zabawnych, zwrotów akcji.

Po przedstawieniu uczestnicy spotkania zostaną podzieleni na grupy i razem z arlekinowymi przewodnikami wyruszą zwiedzać teatr. Zajrzą za kulisy, wejdą na scenę i do sali prób. Aktorzy zdradzą sekrety teatru lalek i pokażą jak ożywić lalkę teatralną. W garderobie artyści pomogą dzieciom przeobrazić się w dowolną postać z bajkowej krainy, a w mechanizatorni dzieci wezmą udział w procesie tworzenia lalek.

Natomiast w kawiarni teatralnej będzie można wziąć udział w niecodziennych  warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią scenograf -Joannę Hrk.

Teatr Lalek Arlekin

Łódź, ul. 1 Maja 2

www.arlekin.lodz.pl

Konkurs!

Dla mieszkańców Łodzi i okolic mamy do wręczenia 1 dwuosobowe zaproszenie na II Niedzielę z Arlekinem (niedziela, 4 listopada 2012, godz. 12:00). Aby wygrać zaproszenie należy w komentarzu poniżej zadeklarować i krótko uzasadnić chęć uczestniczenia w II Niedzieli z Arlekinem. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy jedną, której autor otrzyma zaproszenie. Konkurs trwa do 31 października, do godz. 23:59.

Wyniki Konkursu: Zaproszenie na II Niedzielę z Arlekinem wygrała Pani Magdalena Stopczyńska. Informację o sposobie odbioru zaproszenia wyślemy na adres e-mail Zwycięzcy.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments