Łódź: Mikołajkowe szaleństwo w Arlekinie. Konkurs!

0
108

Każde dziecko z utęsknieniem czeka na przybycie Świętego Mikołaja. 9 grudnia  zawita on do Teatru Lalek Arlekin. Na początek w świąteczny nastrój wprawi nas rozśpiewany spektakl Stworzenie Świata. Jest to humorystyczna opowieść oparta na motywach biblijnych. Zarówno anioły, jak i piekielne moce solidnie namieszały w boskim planie. Natomiast Adam i Ewa chytrze manipulowani przez obydwie strony próbowali znaleźć sposób na rajską nudę. Jaki będzie finał tej historii?

Po spektaklu … Święty Mikołaj przygotował już prezenty dla dzieci i w wolnym czasie wziął się za ubieranie arlekinowej choinki. Stała się jednak rzecz straszna. Jego ukochany renifer Rudolf w swojej niezdarności postrącał bombki z choinki. Każde dziecko, które pomoże Rudolfowi odszukać zaginione bombki i ubrać choinkę otrzyma niespodziankę. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Konkurs!

Wspólnie z Teatrem Lalek Arlekin zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać jedno podwójne zaproszenie na Mikołajkowe szaleństwo w Arlekinie, które odbędzie się 9 grudnia 2012 roku o godzinie 12.00.

Aby wygrać zaproszenie na Mikołajkowe szaleństwo, zarejestrujcie się na portalu MamaJakTy.pl i przyślijcie na adres redakcji portalu: redakcja@mamajakty.pl, odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: Kto jest reżyserem i autorem scenariusza spektaklu Stworzenie Świata? W mailu, oprócz odpowiedzi, podajcie swój Nick oraz imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy do 5 grudnia 2012.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments