Łódź: Serwetkowy Pom-Pon w IKEA

0
82

Do czego służy papierowa serwetka? Z odpowiedzią na to pytania warto wstrzymać się do 15 marca. Właśnie wtedy w IKEA Łódź najmłodsi będą mogli nauczyć się jak zrobić z niej kolorowy pompon, ozdobną girlandę czy kwiatowy bukiet.

Bezpłatne warsztaty odbędą się w czwartek, między 17.30 a 19.00 w kąciku dla najmłodszych w Restauracji IKEA Łódź. Celem zajęć jest rozwijanie dziecięcej kreatywności i odkrywanie zdolności twórczych maluchów.

– Chcemy pokazać, że do świetnej zabawy nie potrzeba wiele. Okazuje się, że wystarczy zwykła, papierowa serwetka, z której najmłodsi mogą stworzyć coś wyjątkowego. Szalone pompony i kolorowe girlandy na pewno przydadzą się na przyjęciu dla dzieci, a własnoręcznie wykonany przez malucha bukiet stanie się wyjątkową pamiątką dla rodziców czy dziadków – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Na czwartkowe warsztaty organizatorzy zapraszają nie tylko dzieci, ale także rodziców. To doskonała okazja, by razem z dzieckiem spędzić inspirująco czas i wykorzystać pomysły doświadczonych animatorów do zabaw w domu.

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments