Łódź: Szary Chłopiec. Premiera w Teatrze Lalek Arlekin

0
91

W najblizszy weekend w łódzkim Teatrze Lalek Arlekin odbędzie się ostatnia w tym sezonie premiera spektaklu dla najmłodszych widzów – Szary Chlopiec w rezyserii K.Kawalec.

Szary Chłopiec

Reżyseria i scenariusz: Katarzyna Kawalec

Scenografia i lalki zwierząt: Areta Puchalska

Kostiumy i Lalki dzieci: Joanna Iwanicka

Asystent scenografa: Katarzyna Sułkowska

Muzyka: Radosław Bolewski, Katarzyna Kawalec

Obsada: Katarzyna Stanisz, Kamil Witaszak

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądało tworzenie świata? Może jak pyszna dziecięca zabawa z użyciem farb i papieru ? Razem z Matulą Księżycową i Ojczulkiem Niebo spróbujemy wspólnie na pustkowiu wyczarować piękne miejsce – świat. Dowiemy się także, dlaczego Matula i Ojczulek stwarzając świat nie zostawili go bezbarwnym? I jak to się stało, że ludzie tak różnią się między sobą?

1393 1394 1395

Poznamy postać Szarego Chłopca, któremu wszystko jest obojętne i nudne. Razem z nim dowiemy się, czy kolory i emocje mogą mieć ze sobą coś wspólnego.

Szary Chłopiec to piękna, baśniowa opowieść o tolerancji i akceptacji innych. To spektakl  o tajemnicy, jaką kryje w sobie tworzenie oraz o tym, że w każdym z nas drzemią ukryte kolory – emocje, które warto obudzić.

Przedstawienie interaktywne, łagodne i pogodne, tworzone z myślą o najmłodszym widzu, który uczy się poznawać siebie i świat. Nastawione na rozmowę i wspólne szukanie odpowiedzi na przeróżne pytania.

Premiera 18.05.2013 i 19.05. 2013 godzina 16:00

(ul. Piramowicza 3, budynek Uniwersytetu Łódzkiego)

Przedstawienie jest dedykowane dzieciom od 2 do 5 lat.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments