Łódź: Wesołe czworonogi hasają w IKEA

0
93

 

W czwartek, 22 marca, kącik dla najmłodszych w IKEA Łódź zamieni się w pełen radości i kolorów zwierzyniec. A to za sprawą papieru, nożyczek, kredek oraz niezastąpionej dziecięcej wyobraźni, która nie zna granic.

Organizatorzy zapraszają małych artystów do kącika dla najmłodszych w Restauracji IKEA Łódź na bezpłatne warsztaty twórcze, które odbędą się 22 marca w godzinach 17.30 – 19.00. Pod okiem doświadczonych animatorów dzieci będą miały okazję powołać do życia trójwymiarowe zwierzęta najróżniejszego kształtu i umaszczenia. Wszystkie istniejące a także wymyślone gatunki żyjątek zapełnią salę i staną się pretekstem do figli, zabaw i całej masy radości. Mali uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak wykonać własny zwierzyniec, używając łatwo dostępnych materiałów takich jak: papier, kredki czy klamerki do wieszania bielizny. Gotowe prace połączone w łańcuchy i girlandy dzieci będą mogły zabrać ze sobą.

Podczas zajęć najmłodsi wykorzystają swoją wyobraźnię, tworząc niezwykłe przedmioty ze zwykłych materiałów, jakie każdy może znaleźć w domu. Ich prace mogą stać się miłą pamiątką z warsztatów i ozdobą dziecięcego pokoju. Warsztaty tego typu to także znakomita okazja, by rozwijać zdolności manualne oraz umiejętność koncentracji najmłodszych – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Warsztaty „Wesołe czworonogi” to część cyklu bezpłatnych zajęć dla dzieci, które od kilku tygodni trwają w IKEA Łódź. Twórcze spotkania dla najmłodszych potrwają do 5 kwietnia. Każdy czwartek to nowy temat i umiejętności, które poznają dzieci.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments