Poznań: Niedzielny Teatr Rodzinny w Concordii. Konkurs zakończony

0
95

Studio Teatralne Blum – teatr dla najmłodszych zaprasza na spektakl „Co To?” dla dzieci w wieku 0-3 lat.

Termin spektaklu: niedziela, 23 czerwca, godz.: 10.00 i 11.30

Miejsce spektaklu: Concordia Design, Poznań, ul. Zwierzyniecka 3

Cena biletu rodzinnego: dla 1 dziecka i 1-2 opiekunów 35zł.
Rezerwacje: marketing.blum@gmail.com lub tel.: 666 987 001

KONKURS!

Mamy do rozdania 2 rodzinne zaproszenia (zaproszenie ważne dla 2 rodziców z 1 dzieckiem) na przedstawienia, które odbędą się 23 czerwca 2013 r. o godzinie 10.00 oraz 11.30 w CONCORDIA DESIGN (ul.Zwierzyniecka 3 w Poznaniu).

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na portalu MamaJakTy.pl i przysłać na adres redakcji portalu: redakcja@mamajakty.pl, odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: Dlaczego chciałabyś pójść ze swoim dzieckiem do teatru na spektakl pt. „Co to”?  W mailu, oprócz odpowiedzi, podajcie swój Nick oraz imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy do 21.06.2013 r., do godziny 15:00. Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy dwie zwycięskie, których autorzy otrzymają rozdinne zaproszenie na przedstawienie, które odbędzie się 23 czerwca 2013 r. o godzinie 10.00 lub 11.30 w CONCORDIA DESIGN (ul.Zwierzyniecka 3 w Poznaniu).

O spektaklu:

„Co To?”

Jeden z pierwszych w Polsce spektakli dla dzieci najmłodszych 0 – 3 lat


HOPEK i SIUPEK – dwa zabawne stworki, będące łącznikami różnych światów: dziecięcego i dorosłego, wyobraźni i realności, teatru i codzienności – wyczarowują barwną miękką i przytulną rzeczywistość dziecięcej zabawy. Dzięki nim pluszowe figury wydobywają się ze snu, ożywają w przestrzeni pośród małych widzów, by ostatecznie utworzyć kolorową płaszczyznę dziecięcego obrazka.

Scenariusz, reżyseria, oprawa plastyczna i muzyczna spektaklu:
Katarzyna Pawłowska i Lucyna Winkel

Występują:
HOPEK: Katarzyna Pawłowska
SIUPEK: Lucyna Winkel
Czas trwania: ok. 40 min.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs: Niedzielny Teatr Rodzinny w Concordii zostanie przeprowadzony na łamach serwisu internetowego MamaJakTy.pl

2. Zostaną wylosowane 2 wypowiedzi, których Autorzy otrzymają rodzinne zaproszenia (zaproszenie ważne dla 2 rodziców z 1 dzieckiem) na przedstawienia, które odbędą się 23 czerwca 2013 r. o godzinie 10.00 oraz 11.30 w CONCORDIA DESIGN(ul.Zwierzyniecka 3 w Poznaniu).

3. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 20 do 21 czerwca 2013.

4. Redakcja MamaJakTy prześle informacje za pomocą wewnętrznej skrzynki e-mail do osób nagrodzonych.

5. Prawa autorskie i majątkowe do wypowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora konkursu za nadesłane wypowiedzi.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments