Poznań: Zajęcia wokół Zakamarkowych książek

0
108

W najbliższych dniach Wydawnictwo Zakamarki zaprasza na zajęcia wokół Zakamarkowych książek do Teatru Nowego i Czuprynki, a także na kolejną odsłonę cyklu zajęć Poczytanki Małego Domu Kultury. A wszystko to w Poznaniu.

Informacje od Organizatora:

  • Zakamarki w Teatrze Nowym
    1742

Dla rodziców, którzy chcieliby obejrzeć spektakl w Teatrze Nowym, ale nie mają z kim zostawić dzieci, rusza projekt Rodzice w Nowym. Raz w miesiącu będziecie mogli zabrać do teatru dzieci ze sobą. W repertuarze teatru znajdzie się spektakl, któremu towarzyszyć będą zajęcia teatralne dla najmłodszych.

Projekt rusza 29 września o godz. 17:00. Rodziców zapraszamy na spektakl Gracze, a dzieci w wieku 8-12 lat do zabawy z Lassem i Mają i książką Tajemnica biblioteki.

Warsztaty dla dzieci odbywają się w Starej Sali Prób, zbiórka od godz. 16:30. Wejście od ul. Dąbrowskiego, szklane drzwi z napisem „Administracja” i „Biuro Obsługi Widzów” po prawej stronie od kas.

Ilość miejsc ograniczona.
Warsztaty w cenie biletu.
Bezpłatne wejściówki na zajęcia do odebrania w kasie teatru.

Teatr Nowy
ul. Dąbrowskiego 5
Poznań
www.teatrnowy.pl

—————————————————————————————————————————

  • Cynamon i Trusia z Gumerangiem w Czuprynce

W poniedziałek 30 września o godz. 17:30 zapraszamy do Czuprynki na spotkanie z książką Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości. Przeczytamy wierszyki o różnych uczuciach, które towarzyszą nam i naszym dzieciom na co dzień. Nazwiemy je, opiszemy, a podczas wspólnej zabawy zaprzyjaźnimy się z nimi.

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-4 lat.
Wstęp wolny.
Zapisy pod nr tel. 501 764 564.

Spotkanie organizuje Gumerang
www.fabebook.com/gumerang.poznan

Czuprynka
ul. Hulewiczów 4b
Poznań

—————————————————————————————————————————

  • Poczytanki Małego Domu Kultury

Zapraszamy na cykl spotkań Fundacji Mały Dom Kultury z książkami Zakamarków oraz innych wydawnictw dobrej literatury dziecięcej – Poczytanki Małego Domu Kultury.

To warsztaty dla dzieci, podczas których poczytamy, porozmawiamy, pomyślimy i potworzymy, a wszystkobędzie się działo wokół najlepszych książek dla dzieci. Kim jest autor? I co miał na myśli, pisząc książkę? Co tłumaczy tłumacz? Czy ilustrator czytając czyta? Czy może maluje oczami? Na te i inne pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi.

W niedzielę 29 września w godz. 12:30-14:00 zapraszamy na warsztaty wokół książki Pelerynek i pogoda pod psem wydawnictwa Hokus-Pokus.

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja pod nr tel. 696 310 592
lub mailowo julia@fundacjamdk.pl.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Organizator: Fundacja Mały Dom Kultury.
Kultura Poznań, Miasto Dzieci, BabyOnline, Radio Afera.

Fundacja Mały Dom Kultury
ul. Zamkowa 3/4
Poznań
www.mdk.krzyk.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments