Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZone

0
182

W sobotę 21 lutego w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się I edycja Rodzinnych Targów z Gwiazdami, zorganizowanych przez firmę KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci.

Doskonała lokalizacja oraz bardzo atrakcyjny program wydarzenia przyniosły wymierne rezultaty. Event zaplanowany jako dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi z czynnym udziałem znanych i lubianych rodziców cieszył się olbrzymim powodzeniem. Pałac Kultury i Nauki odwiedziły tysiące osób, a efekty przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. O sukcesie przedsięwzięcia świadczyła bardzo wysoka frekwencja i niezwykle pozytywne komentarze wystawców i odwiedzających.
Najlepsze marki zaproponowały nowości rynkowe i zakupy w super cenach, a jednocześnie na scenie przez cały dzień odbywały się koncerty, animacje, loterie i konkursy z nagrodami o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych! Do wygrania były m.in. zagraniczne i krajowe wycieczki, vouchery hotelowe, pobyty w SPA, zabawki, akcesoria, ekskluzywne upominki, książki, zestawy kosmetyków i wiele innych. Każdy, kto odwiedził Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzymał też praktyczny upominek- rodzinną kartę KidZone, uprawniającą do zniżek i rabatów w kilkuset miejscach w Warszawie oraz u Partnerów w całym kraju.

 

Rodzinne Targi z Gwiazdami były okazją do spotkania ze znanymi rodzicami, którzy pojawili się w Pałacu Kultury i Nauki, aby osobiście poprowadzić warsztaty, zajęcia i animacje, zrobić pamiątkowe zdjęcia i podpisać autografy. Kompozytor Piotr Rubik zapraszał rodziców do swojego muzycznego przedszkola, aktorka Edyta Jungowska czytała najmłodszym najpiękniejsze bajki, Kasia Klich promowała autorski projekt Bajkowa Drużyna i wraz z Alicją Janosz wystąpiła z repertuarem dla dzieci, a muzyk Tomek Lubert z dziecięcym projektem muzycznym Qndel, który na YouTube obejrzało już kilkanaście milionów internautów. Obecna była również Tetiana Galitsyna- zwyciężczyni show Mam Talent, której niebywała sztuka opowiadania historii piaskiem wzruszyła miliony Polaków.

Dzieci obejrzały swoje ulubione programy znane z telewizji MiniMini+, sprawdziły swoją wiedzę i spotkały się z Rybką MiniMini oraz innymi ulubieńcami dziecięcych bajek. Pokazy mody, spotkania z autorkami książek dla dzieci, interaktywne warsztaty naukowe, pokazy tańca i setki innych atrakcji sprawiły, że warszawiacy tak tłumnie przybyli całymi rodzinami. W czasie gdy dzieci oddawały się zabawowym szaleństwom pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów i opiekunów, rodzice mieli okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami i najnowszymi propozycjami, m.in. na warszawskim rynku mieszkaniowym, ubezpieczeniowym i turystycznym.

Rodzinne Targi z Gwiazdami zakończyła Gala Finałowa, podczas której przedstawiono Laureatów III edycji projektu Znak Jakości KidZone- firmy wyróżnione na najwyższą jakość produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego. Uroczystości towarzyszył bardzo bogaty program artystyczny. Alicja Janosz, Tomek Lubert z nowym zespołem Vision i Wojciech Ezzat czarowali swoim głosem, a Piotr Rubik zaprezentował się z dziecięcym zespołem muzycznym, którego występ rzucił gości na kolana. Niezwykłych wzruszeń dostarczył też występ zwyciężczyni Mam Talent- Tetiany Galitsyny.

kidzone1

Na Gali KidZone odbył się również pokaz mody podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Dziewczyny które wygrały walkę z rakiem zaprezentowały kolekcję Łukasza Jemioła oraz ubrania uszyte według własnych projektów. Na wybiegu towarzyszyli im m.in. Wojciech Ezzat (X-Factor) Radomir Wit (Radio Zet), Paweł Stasiak (Papa D) Michał Baryza (Top Model), a także Conrado Moreno, Tomasz Ciachorowski i Mikołaj Roznerski. Na widowni również wiele znanych twarzy- m.in. zaprzyjaźniona z KidZone dziennikarka Beata Sadowska. Wieczór zakończyła aukcja charytatywna, podczas której goście Gali licytowali na rzecz Fundacji.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments