Spotkanie z Jackiem Cudnym w ramach akcji – Czytaj dzieciom bo warto!

0
101

Kolejne spotkanie z Jackiem Cudnym organizowane w ramach Akcji „Czytaj dzieciom, bo warto” już w najbliższy weekend

W dniu 16  i 17  listopada w godzinach od 11 do 18 w Centrum Handlowym Fort  Wola odbędzie się event animacyjny w ramach I Edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto” . Gościem specjalnym będzie Pan Jacek Cudny –autor współczesnych piosenek i wierszy dla dzieci. W trakcie konkursów będzie można zdobyć książkę ze specjalną dedykacją autora.

„Pan Jacek Cudny-gościł już w Płocku i Włocławku. Jest to artysta, który zaraża optymizmem. Zarówno dzieci, jak i dorośli uwielbiają jego wiersze. Widać to w trakcie spotkań autorskich, które organizujemy w ramach naszej ogólnopolskiej kampanii. Książki Cudnego charakteryzują się pięknymi ilustracjami własnoręcznie narysowanymi przez jego wieloletniego przyjaciela Jacka Puzio. Serdecznie zapraszam do stolicy do Centrum Handlowego Fort Wola w najbliższy weekend do aktywnego uczestnictwa w naszym evencie.”- Mówi Michał Majcher, organizator Kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto”

Podczas dwudniowego eventu animacyjnego nie zabraknie także atrakcji dla dzieci takich jak: malowanie twarzy, studio tatuaży, gra w darta, modelowanie baloników, kącik plastyczny i quizowy, zabawy wielkimi klockami, bajkowe fotostandy. Organizatorzy kampanii przygotowali dla uczestników wiele ciekawych konkursów z książkowymi nagrodami.

Pomysłodawcy kampanii w trakcie eventu pragną w szczególności zwrócić uwagę na pozytywne strony czytania dzieciom takie jak: rozwijanie ich umiejętności językowych i wyobraźni, ukazywanie pozytywnych wzorców zachowań, wspomaganie procesu wychowania i co najważniejsze wzmacnianie więzi rodzinnych.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments