Spotkanie z Pingwinami w Pasażu Grunwaldzkim!

0
109

Niedzielna impreza w Pasażu będzie okazją do poznania szpiegowskich sztuczek, rozwiązywania quizów, udziału w konkursach zręcznościowych i dobrej zabawy dla całej rodziny. Do akcji wkroczą asy wywiadu: Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper, którzy przeszkolą wszystkich uczestników przed kolejną misją ratowania świata i przygotują do styczniowej premiery filmu „Pingwiny z Madagaskaru”. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w pełnej humoru zabawie, będzie mógł zmierzyć się na torze przeszkód Kowalskiego i oddać się odlotowym skokom na pingwinim dmuchańcu w strefie Szeregowego. Dodatkowo uczestnicy będą mogli m.in. wstąpić do tajemniczej organizacji działającej pod kryptonimem „Północny Wiatr”, stawić czoła złoczyńcy o imieniu dr Oktawiusz Mackiewicz, nauczyć się ślizgać po betonie, zmontować poduszkowiec z dętki od traktora, dmuchawy do liści, kasku, peleryny i wentylatora oraz nauczyć się wielu umiejętności, których pozazdrościłby sam MacGyver.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Pasażu Grunwaldzkim od godziny 12.00 do 19.00. Wypełniona wieloma atrakcjami zabawa to propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych sympatyków zwariowanych pingwinów.

Komedię animowaną „Pingwiny z Madagaskaru” będzie można obejrzeć już od 30 stycznia m.in. w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim.

Więcej na www.pasazgrunwaldzki.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments