Szczecin: Nowe przedstawienie dla najmłodszych widzów w Teatrze lalek Pleciuga

0
97

„A ku ku”  premiera 22 września 2012

reżyseria, scenariusz i scenografia: Maria Jamińska

muzyka: Jacek Wierzchowski

występują: Edyta Niewińska-Van der Moeren, Krzysztof Tarasiuk

W krainie kształtów i dźwięków wykluwa się z jaja mały Krokodylek. Ma zielony brzuszek i grzbiet, zielony ogonek, niebieskie łuski i żółte łapki. Wita się z dziećmi radośnie, przytula je, trąca delikatnie pyszczkiem. Po chwili jednak ogólną wesołość przerywa smutny pisk i popłakiwanie: to Krokodylek szuka mamy! Wśród dzieci siedzących na sali wraz z rodzicami on jeden jest maluszkiem bez mamusi…
Na ratunek zrozpaczonemu Krokodylkowi ruszają A i Ku Ku: pomiędzy drzewami, domkami i promieniami słońca muszą odnaleźć krokodylą mamę. Mogą to zrobić jedynie przy pomocy najmłodszych widzów, bo tylko dziecko potrafi zrozumieć, jak strasznym jest stracić z oczu mamę, jak przerażającym – zostać samemu. Udział Państwa dziecka w poszukiwaniu stanowi gwarancję, że Krokodylek odzyska ukochaną mamę i pod koniec spektaklu będzie równie szczęśliwy, jak maluchy.
Najmłodsi widzowie wkroczą w bajkowy świat kolorów, kształtów i związanych z nimi dźwięków, a także w przestrzeń pozytywnych emocji rodzinnych. Dla dzieci i rodziców jest to gwarancja wspaniałego spędzenia wspólnie czasu oraz obejrzenie opowieści o tym, co najważniejsze: o rodzinie i byciu razem.

rezerwacja biletów: tel. 91 433 58 04, 91 44 55 141

Więcej informacji:
www.pleciuga.pl
www.facebook.com/Teatr.Lalek.Pleciuga

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments