Szczecin: Teatr Lalek Pleciuga zaprasza do wspólnego świętowania!

0
101

Z okazji jubileuszu 60-lecia Teatru Lalek „Pleciuga” zaprasza do wspólnego świętowania! Organizatorzy wydarzenia przygotowali wiele atrakcji – tegoroczna jesień obfitować będzie w szereg wydarzeń artystycznych i działań twórczych. 

Informacja Organizatora:

Nie chcemy napuszonych jubileuszy – zależy nam na zaznaczeniu naszej obecności w mieście. Świętować można zawsze i wszędzie – a my przygotowaliśmy wiele działań, które to ułatwią. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek – w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź, zobacz, świętuj z nami!

Gra miejska „Śladami teatru”
niedziela 20 października
w godzinach 11:00 – 14:00

START GRY: 11:00 w Teatrze Lalek PLECIUGA / sala edukacyjna

To gra będąca wycieczką po Szczecinie, w trakcie której ujawni się teatralna tkanka obecna w przestrzeni miasta. Uczestnicy gry, podzieleni na kilkuosobowe zespoły, będą wykonywać zadania związane z… teatrem i miastem.

Zapraszamy do wspólnej, twórczej zabawy, w trakcie której ROZHUŚTACIE SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ!

UDZIAŁ W GRZE JEST BEZPŁATNY
Do udziału w grze zapraszamy rodziny z dziećmi. Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: marketing@pleciuga.pl. W zgłoszeniu należy podać nazwę swojej grupy (tutaj zostawiamy Państwu wolną rękę – może to być tytuł ulubionego filmu, bajki, a może jakaś kombinacja słów powstała z połączenia imion wszystkich członków grupy?) + imiona i nazwiska uczestników grupy oraz numer telefonu do dorosłego opiekuna. Uczestnictwo w grze potwierdzane będzie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Teatr Lalek PLECIUGA
pl. Teatralny 1
71-405 Szczecin

www.pleciuga.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments