Targi Rodzinne Kochane Smyki już 22 maja w Warszawie

0
433

SZCZĘŚLIWA MAMA TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO

W niedzielę 22 maja w Hali Sportowej Koło w Warszawie odbędą się Targi Rodzinne KOCHANE SMYKI. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 12 roku życia oraz osób planujących założenie rodziny.
Warszawska edycja Targów KOCHANE SMYKI odbędzie się pod hasłem: „Szczęśliwa Mama, Szczęśliwy Smyk” i będzie pełna atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla mam.

Na uczestników wydarzenia czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek. W części wystawienniczej zaprezentują się firmy związane z tematyką ciąży i rodzicielstwa, oferujące produkty i usługi dla kobiet, rodziców oraz dzieci w różnym wieku. Ekspozycji wystawców będą towarzyszyły pokazy i prezentacje na scenie oraz konkursy z nagrodami.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Fit Mom – Ania Dziedzic propagatorka aktywności fizycznej wśród kobiet w ciąży i mam, mama dwójki dzieci, autorka unikalnego programu dla mam „BE FIT MOM”. Od kilku lat, korzystając z własnego doświadczenia, motywuje kobiety w ciąży i mamy z całej Polski do aktywności fizycznej, by one i ich rodziny żyły aktywnie. Ania Dziedzic dzieli się z kobietami praktycznymi poradami z zakresu ćwiczeń, diety oraz trudnych spraw z okresu ciąży i po ciąży. Wspiera również kobiety w procesie powrotu do formy fizycznej po porodzie. Na co dzień prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mam z udziałem dzieci w „Studio Be Active” w Warszawie, jak również oferuje indywidualną opiekę trenerską i układa diety dopasowane do potrzeb kobiet. W okresach wiosennym i jesiennym prowadzi zajęcia na warszawskim Polu Mokotowskim według programu „BE FIT MOM”.

Targi KOCHANE SMYKI to źródło rzetelnej wiedzy dla przyszłych i obecnych rodziców. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów, a także porozmawiać osobiście z pierwszą trenerką polskich mam – Fit Mom – Anią Dziedzic.

Na Targach wszystkie kobiety będą mogły poczuć się pięknie. W strefie relaksu dla mam zorganizowanej przez firmę AVON na uczestniczki wydarzenia czekać będą makijażowe metamorfozy. Gdy mamy zajmą się sobą, tatusiowie będą mogli udać się z małymi i nieco większymi dziećmi do strefy zabawy zorganizowanej przez Partnera wydarzenia – OLIGO kreatywne animacje dla dzieci.

Wstęp i wszystkie atrakcje bezpłatne.

Targi KOCHANE SMYKI to świetny pomysł na spędzenie dnia w miłej, rodzinnej atmosferze przed zbliżającym się Dniem Mamy i Dniem Dziecka.

Więcej informacji o Targach na profilu wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/1058722664198972/ oraz na stronie: www.kochanesmyki.pl

Zapraszamy 22 maja od godz. 10:00.

Targi_Kochane_Smyki_plakat(1)

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments