Warszawa: Ruch autentyczny dla dzieci w MaMa Cafe

0
98

Fundacja MaMa zaprasza na bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym – Ruch autentyczny. Warsztaty odbywają się w co drugi wtorek w MaMa Cafe w godzinach 18:10-19:00. Najbliższe warsztaty – 11.12.2012.

O zajęciach

Ruch autentyczny to zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są połączeniem prostych ćwiczeń ruchowych i zabaw z muzyką będących harmonijnym odbiciem podstawowych rytmów przyrody. Ćwiczenia te stymulują wiele funkcji rozwoju psychoruchowego dziecka. W szczególności rozwijają poczucie rytmu i harmonię ruchów, podnoszą wrażliwość muzyczną, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i zwiększają świadomość ciała. Podczas zajęć dzieci nie są oceniane, a ich kreatywność i autentyczność jest wzmacniana.

Udział w tych zajęciach owocuje również wzrostem pewności siebie i śmiałości, co sprzyja budowaniu niezmiernie ważnej cechy u dzieci – poczucia własnej wartości.

Prowadząca Maria Muskat o sobie

Taniec zafascynował mnie wiele lat temu. W trakcie moich poszukiwań, poznawałam techniki takie jak: taniec współczesny, butoh, afro, contact improvisation. Moimi nauczycielami i mistrzami byli: Leszek Bzdyl, Wojciech Mochniej, Deborah Jay Lewin, Dagmar Cee, Michel Very, Jonathan Horan. Swoje umiejętności zdobywałam między innymi w Findhorn Foundation w Szkocji, w Damnhur we Włoszech, a także na licznych kursach i warsztatach poświęconych terapii tańcem.

Warsztaty bezpłatne! Obowiązują zapisy: kasiao@fundacjamama.pl

Miejsce: MaMa Cafe, ul. Wilcza 27 b, Warszawa

Więcej informacji można znaleźć na stronie:  www.fundacjamama.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments