Warszawa: Wspólna sztuka – rodzinne zajęcia plastyczne

Wspólna Sztuka – to tytuł nowego cyklu niedzielnych zajęć plastycznych, jaki proponuje dzieciom z mamą/tatą Fundacja RUND. Tym pomysłem RUND wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy szukają twórczych i ciekawych form wspólnego spędzania czasu w weekend.

0
109

Wspólna Sztuka – to tytuł nowego cyklu niedzielnych zajęć plastycznych, jaki proponuje dzieciom z mamą/tatą Fundacja RUND. Tym pomysłem RUND wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy szukają twórczych i ciekawych form wspólnego spędzania czasu w weekend.

„Świąteczne szopki 3D” już 16 grudnia

„Być jak Król Maciuś I” 6 stycznia 2013

Każde zajęcia mają inny temat przewodni. Grudniowe zajęcia odbędą się pod tytułem „Świąteczne szopki 3D”. Mali konstruktorzy i ich dorośli pomocnicy poznają sekretne przepisy na trójwymiarowe szopki, którymi po zajęciach będą mogli pochwalić się w domu.

6 stycznia uczestnicy przeniosą się do świata „Króla Maciusia I”, w którym każde dziecko może zostać władcą, stworzyć wymarzone miasto i podróżować  po najodleglejszych krainach. Dorośli jako pomocnicy małych rządzących pomogą im w przewracaniu świata na opak.

 

Zajęcia „Wspólna sztuka”

Niedziela, 16 grudnia 2012 oraz 6 stycznia 2013

• dzieci w wieku 3-6 lat, godz.  10.00 – 11.30

• dzieci w wieku 7-11 lat, godz. 12.00 – 13.30

Koszt 1 zajęć (1,5h) – 30 zł

Obowiązują wcześniejsze zapisy – mailowo: fundacja@rund.pl lub telefonicznie: 537 024 446

Fundacja RUND, ul. Wspólna 53/2 Warszawa, www.rund.pl

Dojazd: metrem, stacja Metro Centrum

Autobusem: 117, 131, 210 (przystanek Hoża)

Tramwajem: 4, 15, 18, 35 (przystanek Hoża)

—————————————–

Fundacja RUND to nowe miejsce na twórczej mapie Warszawy. Jej hasło to „Na Wspólnej o sztuce”, co w pełni oddaje charakter podstawowego filara działalności organizacji, którą jest przekazywanie wiedzy i umiejętności związanej ze sztuką współczesną. RUND prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci, zajęcia dla seniorów, rodzinne zajęcia artystyczne i wiele innych rodzajów twórczych aktywności.

W okresie ferii zimowych RUND prowadzi tygodniowe warsztaty dla dzieci o nazwie „Ferie ze sztuką”. Codziennie odbywają się zajęcia plastyczne i wizyty w instytucjach kultury, takich jak Centrum Sztuki Współczesnej czy Zachęta. Celem organizatorów jest nie tylko przekazanie dzieciom umiejętności z zakresu różnorodnych technik plastycznych, lecz także, w sposób dostosowany do wieku uczestników, przybliżenie im historii sztuki i zainteresowanie sztuką współczesną.

RUND mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej. Posiada przestronne, jasne wnętrza i dobrze wyposażone pracownie plastyczne.

Dodatkowe informacje:

Katarzyna Wysocka: k.wysocka@rund.pl, tel. 501463513

Fundacja RUND
ul. Wspólna 53/2
Warszawa
www.rund.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments