Ostatnia w tym roku odsłona Ladies Night w Cinema City!

0
81

Plejada gwiazd, błyskotliwe dialogi, zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania! Już 13 grudnia startuje kolejna –  już ostatnia w tym roku – odsłona Ladies Night! Na wszystkie panie – oprócz niespodzianek i prezentów – czekać będzie Colin Firth i Cameron Diaz w wyświetlanej na 2 tygodnie przed premierą, przezabawnej komedii „Gambit, czyli jak ograć króla”. Spędź czarujący wieczór w Cinema City i przyłącz się do gry!

Pełen świetnej zabawy i mnóstwa niespodzianek wieczór rozpocznie się 13 grudnia, o godzinie 19:30. Cinema City przygotowało dla uczestniczek Ladies Night konkursy z nagrodami, prezenty oraz cenne porady dotyczące sposobów na odreagowanie stresów związanych z pracą i gonitwą życia codziennego.

Na ekranie królować będzie zdobywca Oscara, Colin Firth i zjawiskowa Cameron Diaz w wyreżyserowanym przez Michaela Hoffmana filmie „Gambit, czyli jak ograć króla”. Szalona komedia według scenariusza Coenów tym razem przeniesie widzów w świat wielkiej sztuki, zemsty i oszustwa z przymrużeniem oka!

„To już ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem przygotowaliśmy dla wszystkich Pań przedpremierowy pokaz filmu ‘Gambit, czyli jak ograć króla’. Colin Firth i Cameron Diaz w rolach głównych, reżyseria Michaela Hoffmana i scenariusz braci Coen to elementy, które gwarantują świetną zabawę. Serdecznie zapraszamy stałe bywalczynie naszych kobiecych spotkań oraz wszystkie Panie, które nie miały jeszcze okazji bawić się na Ladies Night w Cinema City. Będzie naprawdę kobieco!” zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Partnerami grudniowej odsłony Ladies Night są: Pachnąca Szafa, Oriflame, Hortex, Mola, Somat, Opel.

Prawdziwe święto kobiet już 13 grudnia o godzinie 19.30 w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce!

Cinema City Częstochowa Jurajska, Cinema City Gliwice, Cinema City Kraków Galeria Kazimierz, Cinema City Kraków Bonarka, Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Zielona Góra, Cinema City Katowice Silesia, Cinema City Gdańsk Krewetka, Cinema City Toruń Czerwona Droga, Cinema City Poznań Plaza, Cinema City Lublin, Cinema City Warszawa Arkadia, Cinema City Warszawa Mokotów, Cinema City Łódź Manufaktura, Cinema City Wałbrzych, Cinema City Rybnik.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments