Warszawa: Swap Mnie Party 9.12.2012 w Cafe Kulturalna w PKiN!

SWAP MNIE - bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się 9.12.2012 w Cafe Kulturalna w PKiN! Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wymianie ubrań. Znajdzie się coś dla kobiet, mężczyzn i dzieci!

0
83

SWAP MNIE – bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się 9.12.2012 w Cafe Kulturalna w PKiN! Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wymianie ubrań. Znajdzie się coś dla kobiet, mężczyzn i dzieci!
GDZIE:
Cafe Kulturalna (PKiN), Pl. Defilad 1, Warszawa

KIEDY:
9.12.2012 (niedziela)

Zapraszamy wszystkich gotowych odświeżyć swoją garderobę. Macie ubrania, których długo nie nosiliście; z których wyrośliście? Zmienił Wam się gust albo dostaliście wcale nie upragniony prezent? Jest okazja, by wymienić je na ciuchy, które się Wam podobają!

swap mnie nowy

CEL CHARYTATYWNY:
Wszystkie ubrania, które nie znajdą swoich nowych właścicieli, zostaną tego samego wieczoru przekazane do wybranego w porozumieniu z Fundacją MaMa domu samotnej matki i dziecka.

W trakcie SWAP MNIE będzie się także odbywała zbiórka darów dla domu samotnej matki i dziecka – chemia gospodarcza, kosmetyki, żywność. Przyda się wszystko.

PLAN ATRAKCJI DODATKOWYCH:

1. MINI STUDIO FOTOGRAFICZNE – każdy, kto wymieni się ubraniami, zostanie w nich sfotografowany!
2. WARSZTATY SITODUKU AGI BRWI – można będzie samemu zrob^ć nadruki na ubraniach – wzór: karp antyświąteczny
3. PORADY STYLISTÓW – Eliza Flaszewska i Andrzej Kwaśniewski z portalu modaija.pl poradzą gościom, jakie ubrania są odpowiednie dla ich figur
4. PORADY FRYZJERA ADRIANA MAZRKA – namiejscu uczesze i ostrzyże, doradzi co do koloru włosów i ich pielęgnacji

ZASADY WYMIANY UBRAŃ:
1. Przynosicie ubrania na wymianę i wieszacie je na naszych wieszakach.
2. Niezależnie od ilości przyniesionych ubrań dostajecie od nas PINa z logo SwapMnie, który mówi nam o tym, że zostawiliście swój wkład ubraniowy na wieszakach.
3. Przez cały czas trwania akcji kolejne osoby donoszą ubrania, a Wy spośród nich przez cały czas trwania akcji możecie wybierać te, które chcecie wziąć ze sobą. I je zabieracie.
4. Nie pilnujemy ilościowo sprawiedliwych wymian, ale liczymy na to, że za 1 rzecz nie weźmiecie całej walizki innych do domu. Chodzi o to, by każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie.
5. Przeprowadzamy lekką selekcję ubrań – muszą one być w dobrym stanie, tak byście samimieli je ochotę jeszcze nosić (i się tego nie wstydzić).

WEJŚCIE:
płatne 10pln

GODZINY:
11:00-18:00
wlasciciele

Współwlaściciele Swap Mnie (organizatorzy): Dominika Naborowska i Adam Bondarowicz

poziom

Wzór nadruku by Aga Brwi Design, który będzie można nadrukować na ubraniach w trakcie Swap Mnie techniką sitodruku na stanowisku Agi Brwi

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments