Warszawa wraca do szkoły! – już dziś zarezerwuj sobie czas

0
624
Warszawa Wraca do Szkoły
Fot. Kid Zone

Wprawdzie dziś mamy dopiero kwiecień, ale już teraz warto przygotować się do wydarzenia planowanego w pierwszych dniach września. „Warszawa wraca do szkoły!” to impreza, która ma uroczyście a zarazem bardzo przyjaźnie wprowadzić uczniów i ich rodziców w nowy rok szkolny 2016/2017.

„Warszawa wraca do szkoły!” odbędzie się 3. września 2016 roku. Na jej lokalizację wybrano Pałac Kultury i Nauki, który dzięki ogromnym przestrzeniom pomieści wszystkich, którzy zechcą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Planowanych jest wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych dzieci i oczywiście dla ich rodziców.

Tego dnia w Pałac Kultury i Nauki zamieni się w prawdziwy raj dla przedszkolaków i uczniów. Na stoiskach będzie można nabyć, w bardzo atrakcyjnych cenach, artykuły szkolne najlepszych marek. Przygotowywane są również warsztaty dla dzieci i rodziców, które pomogą uczniom w nauce.

Warto wspomnieć, że organizator imprezy pomyślał także o rodzicach, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu, ale mają małe dzieci. Dla najmłodszych uczestników zaplanowane są specjalne punkty, gdzie profesjonalni animatorzy i opiekunowie zajmą się nimi. W czasie, gdy dzieci będą brały udział w zabawach, ich rodzice będą mogli skorzystać z wszystkich propozycji przeznaczonych dla nich.

Ponadto wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z możliwości wzięcia udziału w wielkiej loterii. Do wygrania produkty najlepszych marek. Pula nagród to ok. 100 tys. złotych.

Jeśli będziecie w tym czasie w okolicy Warszawy koniecznie odwiedźcie Pałac Kultury i Nauki.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.warszawawracadoszkoly.pl .

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments