Rodzina"Bez liczenia i ważenia" czyli o nowej książce Dr. Lifestyle

„Bez liczenia i ważenia” czyli o nowej książce Dr. Lifestyle

Dzisiaj premierę miała książka Moniki Ciesielskiej w sieci znanej jak Dr. Lifestyle. „BEZ LICZENIA I WAŻENIA. ZDROW(SZ)Y STYL ŻYCIA NA WŁASNYCH ZASADACH” wydana przez wydawnictwo Pani Swojego Czasu to jedyna taka pozycja dotycząca zdrowego jedzenia dostępna na rynku.

Dlaczego?

Bo nie jest to przepis na kolejną restrykcyjną dietę, po której jo-jo będzie niemalże pewnym efektem. Autorka przekonuje, że wcale nie musimy rezygnować ze swoich ulubionych dań czy tych uznawanych jako wysoko kaloryczne takie jak pizza czy czekolada.

Jest to kolejna wydana przez wydawnictwo Pani Swojego Czasu pozycja warta uwagi ponieważ ma formę uwielbianej przez wszystkich kursoksiążki. Co to oznacza? Że oprócz treści merytorycznej i ogromnej wiedzy, którą podzieliła się Monika Ciesielska jest tam również miejsce na ćwiczenia i notatki, a także tabele do uzupełnienia. Czyli już w trakcie zapoznawania się z nią możecie wprowadzać swoje zdrowe zmiany w życie.

Dla kogo jest ta książka?

Dla osób, które nie lubią tradycyjnych diet, ani liczenia kalorii. Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z jedzenia ulubionych potraw. Ucieszy ona wszystkich, którzy pragną prowadzić zdrowszy tryb życia, szukają równowagi między zdrowiem, a przyjemnością i którym zależy na realizowaniu zdrowotnych celów.

Czego się z niej dowiesz?

Nauczysz się jak działają Twoje ośrodki głodu i sytości, jak skomponować sycące posiłki i jak zachować równowagę między zdrowiem, jedzeniem, a przyjemnością. Cała wiedza zawarta w tej książce jest uniwersalna czyli będzie idealna dla wszystkich niezależnie jaki styl odżywiania preferujesz.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej