Chorzów: Pierwszy Event Animacyjny Kampanii: Czytaj Dzieciom, bo warto

0
131

14 września w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto” rozpoczyna się niezwykła podróż po Polsce Grupy Artystycznej „Fifik i Pepe oraz przyjaciele”. W najbardziej aktywnych galeriach i centrach handlowych odbędą się  eventy animacyjne. Pierwszy z nich odbędzie 14 i 15 września w godzinach od 10 do 17 w Centrum Handlowym AKS Chorzów należącym do Carrefour Polska.

Organizator akcji przewidział wiele ciekawych atrakcji dla dzieci takich jak: malowanie twarzy, gra w dużego dmuchanego darta, modelowanie baloników, wielkie klocki, fotostandy, konkursy z książkowymi nagrodami (wydawnictw: Martel, Helios, Dreams, Znak).

W trakcie eventów prowadzona  będzie także akcja informacyjna dla rodziców. Dzięki, której będą mogli zdobyć więcej informacji na temat  pozytywnych stron czytania dzieciom. Dowiedzą się także w jaki sposób dobrać lektury dla swojej pociechy.

Do innych działań promujących czytelnictwo dzieciom realizowanych w ramach akcji można zaliczyć: akcje informacyjną w żłobkach i przedszkolach, działania informacyjno-edukacyjne prowadzone na facebooku (Grupa Artystyczna Fifik i Pepe oraz przyjaciele).

Bieżący harmonogram eventów dostępny na stronie organizatora www.fifikipepe.pl

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments