MaluchFoteliki dla niemowląt i przedszkolaków - bezpieczne rozwiązania na lata

Foteliki dla niemowląt i przedszkolaków – bezpieczne rozwiązania na lata

Fotelik dla niemowlaka to jedna z najważniejszych decyzji przyszłych rodziców. Nic nie jest bowiem ważniejsze nad bezpieczeństwo maluszka. Trzeba wybrać ten, który gwarantuje wygodę i chroni małe ciałko. Już po zaledwie kilku miesiącach wszystko znów staje na głowie – po raz kolejny musisz wybierać. A gdyby tak fotelik samochodowy do 4 lat był przedłużeniem pierwszego? Firma BeSafe proponuje najlepsze rozwiązanie – od teraz jedna baza ISOfix towarzyszy twojemu dziecku od dnia narodzin po osiągnięcie 105 cm wzrostu!

Fotelik samochodowy 0-13 kg 

Pierwszym etapem w koncepcji iZi Modular jest fotelik dla niemowlaka BeSafe iZi Modular X1 i-Size. W pełni dba o bezpieczne przewożenie dziecka w pierwszych miesiącach jego życia, jednocześnie pozostając praktyczny w użytkowaniu dla rodzica. 

Dzięki pochłaniaczowi energii Dynamic Force Absorber™ fotelik samochodowy 0-13 kg skutecznie chroni twoje maleństwo w czasie kolizji. Wyposażony w boczną ochronę SIP+ zabezpiecza je dodatkowo w momencie zderzenia bocznego. Specjalna wkładka dla noworodka Newborn Hugger™ sprawia, że przyjmuje on w siedzisku zdrowszą i wygodniejszą pozycję. Fotelik dla niemowlaka BeSafe iZi Modular X1 i-Size ma także rozważnie przygotowany zagłówek, który w szczególny sposób zabezpiecza najwrażliwszą z części ciała twojego dziecka. 

Fotelik samochodowy do 4 lat

Koncepcja iZi Modular sprawia, że na tej samej bazie ISOfix możesz zamontować również kolejny fotelik – BeSafe iZi Modular i-Size. Ten natomiast sprawdzi się dla dziecka między 6. miesiącem a 4. rokiem życia. 

BeSafe iZi Modular i-Size to fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy. Choć firma rekomenduje przewożenie dzieci tyłem, czasami możliwość odwrócenia ich jest bardzo przydatna. Fotelik samochodowy do 4 lat BeSafe iZi Modular i-Size przeszedł pozytywnie testy zderzeniowe, otrzymując ogólny wynik „dobry” w teście ADAC. 

Również został wyposażony w boczną ochronę SIP+, dzięki czemu skuteczniej chroni w czasie zderzenia bocznego. Posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i wygodną wkładkę dla mniejszego dziecka. Regulowana przednia rama antyrotacyjna sprawia, że wraz z rośnięciem maluszka można zyskać więcej miejsca na nogi. 

Koncepcja iZi Modular – by codzienność była łatwiejsza 

Foteliki samochodowe dla dzieci 0-13 i ich następne wersje do 4 lat powinny być wybierane rozsądnie. Liczy się bowiem przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda maluszka. Rozwiązania, które proponuje firma BeSafe w swojej innowacyjnej koncepcji iZi Modular z pewnością chronią w czasie podróży i dają dziecku komfort. Są także korzyścią dla rodziców i innych osób, które będą wozić maluchy w swoich samochodach. 

Baza ISOfix może bowiem zostać zamontowana na stałe w każdym z samochodów, którym porusza się dziecko. Montaż fotelika to zaledwie jedno kliknięcie, z którym poradzi sobie każdy. Zapomnij o rozmontowywaniu i czasochłonnym zapinaniu fotelika za każdym razem, gdy ktoś inny odbiera dziecko z przedszkola. Chodzi przecież o to, by życie sobie ułatwiać. Fotelik samochodowy do lat 4 ma być bezpieczny, ale także funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. 

W czasach, gdy wszyscy mamy mnóstwo rzeczy na głowie, każdy sprzęt użytkowany na co dzień powinien za naszym tempem nadążać. Firma BeSafe chce oszczędzić czas i nerwy rodziców – tak, by byli pogodni i pełni sił do zabawy ze swoimi dziećmi. Jeśli zatem wybierasz właśnie fotelik dla niemowlaka i fotelik dla dziecka do 4 lat, zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę te modele. 

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej

0
A Ty co sądzisz na ten temat?x