Jak zostać wróżką?

0
390
jak zostać wróżką

W każdym, nawet najmniejszym mieście są wróżki, które oferują swoje usługi. W całej Polsce jest ich około 600 000. Od niedawna zawód wróżki stał się oficjalnym zawodem, który jest ujęty w klasyfikacji zawodów i specjalności.

Kto może zostać wróżką

Wszelakiego rodzaju parapsycholodzy, szamani, tarociści, numerolodzy i wiele innych nazywani są wróżkami. Jak sami twierdzą – jest to jeden z najistotniejszych zawodów w Polsce, ponieważ wpływają na życie innych. Z tego względu wróżkami nie mogą zostać osoby, które mają niepoukładane życie osobiste, mają problemy z samym sobą lub nie potrafią się otworzyć na innych ludzi. Gdy fundamenty życia wróżki są chwiejne, wróżby mogą być nieprawdziwe. Oprócz intuicji i wrodzonego talentu dobra wróżka powinna mieć duże doświadczenie oraz wiedzę.

Jak zacząć

Najlepiej rozpocząć od odpowiedniego kursu. Należy jednak uważać na kursy internetowe, które często przeprowadzane są przez oszustów. Zanim jednak zdecydujemy się na kursy zastanówmy się raz jeszcze czy na pewno. Jest to bardzo ryzykowny zawód, gdzie poddanie się grze, jaką chce grać z nami klient, jest bardzo łatwo.

Jak spotkać się z prawdziwym wróżbitą

Najlepiej kierować się opiniami i szukać osób, które są znane. Należy wystrzegać się tzw. czarnowidzów, czyli wróżbitów, którzy mówią o tym, że urodziliśmy się pod złą gwiazdą, przepowiadają śmierć lub mówią źle o naszej aurze. Aby ustrzec się przed takim osobami powstał specjalny kodeks etyczny każdego wróżbity. Oto jego najważniejsze punkty, po których można poznać czy wróżka jest prawdziwa:

  1. Wróżbita nie może nam niczego nakazać.
  2. Powinien wskazywać dobre rozwiązania i odpowiednie drogi.
  3. Stara się zrozumieć drugą osobę, ale nie zamierza kłamać.
  4. Wróżka powinna być drogowskazem a nie wyrocznią.

Najlepiej jednak skorzystać z pomocy profesjonalnej, zaufanej wróżki. Jeśli odczujemy potrzebę pomagania innym, to właśnie ona może nam pomóc w zdobyciu niezbędnej wiedzy.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem http://http://www.kosmica.pl/magazyn/Ciekawe_artykuly/wrozki.do.

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments