Boże NarodzienieList od Mikołaja – niezwykły prezent dla każdego dziecka

List od Mikołaja – niezwykły prezent dla każdego dziecka

Święty Mikołaj to magiczna postać, w którą chcą wierzyć zarówno dzieci jak i dorośli. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy niemal każda reklama krzyczy „kup prezent i zastąp Mikołaja” trudno jest przekonać dziecko o istnieniu prawdziwego świętego. Jednak nie jest to niemożliwe. Jednym ze sposobów na udowodnienie istnienia Mikołaja jest list napisany przez tę niezwykłą postać.

List od Mikołaja – prezent idealny dla dziecka

Nic tak bardzo nie potwierdza prawdziwości świętego Mikołaja jak prezent prosto od niego. O ile zabawki znalezione pod choinką lub słodycze pod poduszką mogą podłożyć rodzice, o tyle listu od świętego z pewnością nie napisali. Długi list skierowany bezpośrednio do malca i wspominający o jego najgorętszych pragnieniach i ukrytych sekretach bez wątpienia świadczy o prawdziwości Mikołaja. Przecież o sekretach nie wiedzą nawet rodzice, więc Mikołaj musi istnieć.

List od Mikołaja – pomysł na idealny prezent pod choinkę

List od Mikołaja to doskonały upominek pod choinkę. Jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Dzięki personalizacji i dopasowaniu szczegółów treści do konkretnego odbiorcy, list staje się bardzo wiarygodny. To prezent, który już od wielu lat podbija serca małych i dużych dzieci i przypomina, że Mikołaj to nie tylko gruby Pan z reklamy, ale przede wszystkim ktoś, kto zna tajemnice i marzenia każdego dziecka. Dzięki swojej magicznej mocy może też niektóre z nich spełnić.

List od Mikołaja w wersji papierowej i video

Od kilku lat listy od Mikołaja można nabyć za pośrednictwem strony elfi.pl. Do wyboru są personalizowane listy papierowe oraz listy w postaci filmików. Zarówno jedne jak i drugie cieszą się ogromną popularnością. Ich zaletą jest nie tylko treść skierowana bezpośrednio do dziecka, ale także niepowtarzalność. Każdy list staje się pamiątką, którą dzieci oglądają dziesiątki razy i tyle samo opowiadają o nich i pokazują rówieśnikom.

List od Mikołaja to doskonały prezent dla każdego szkraba. Pozwala on malcowi wierzyć w magiczne umiejętności Mikołaja, który wie o sekretach i marzeniach dziecka. Jet on także doskonałym dodatkiem do zabawek znajdujących się pod choinką.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

musisz przeczytać

DOŁĄCZ DO NAS

POPULARNE W TEJ KATEGORII

czytaj więcej