Łódź: Zajrzyj do nieszablonowego lasu z IKEA Łódź

0
84

W czwartek, 29 marca, IKEA Łódź zaprasza najmłodszych na wspólny spacer po nieszablonowym lesie. W dotarciu do zielonej krainy pomogą maluchom kuchenne foremki do ciastek. W jaki sposób? O tym dzieci dowiedzą się na warsztatach, bo w lesie, który zapełni się zwierzętami stworzonymi przez najmłodszych, najcenniejsza jest wyobraźnia i nieszablonowe myślenie.  

Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci do kącika dla najmłodszych w Restauracji IKEA Łódź na bezpłatne warsztaty twórcze, które odbędą się 29 marca w godzinach 17.30 – 19.00.

Tym razem uczestników czeka nie lada wyzwanie – stworzenie kolorowego, baśniowego lasu wraz z jego mieszkańcami. To od małych artystów zależeć będzie czy wśród drzew i zarośli przebiegnie smukła sarna, szary zając czy lis z rudą kitą. Dzieci zdecydują też, dokąd prowadzą ślady ptasich nóżek i jakie atrakcje czekają w nieszablonowym lesie. Inspiracji dostarczą foremki do ciastek za pomocą których najmłodsi odrysują kształty wybranych zwierząt.

Spacer po wymyślonym przez najmłodszych lesie to okazja do poznania gatunków zwierząt zamieszkujących prawdziwe lasy. Dzieci w trakcie warsztatów chłoną wiedzę w atmosferze beztroskiej zabawy. Proponowane przez naszych animatorów tematy zachęcają je do zadawania pytań i odkrywania świata w twórczy sposób – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Warsztaty „Nieszablonowy las” to część cyklu bezpłatnych zajęć dla dzieci, które od kilku tygodni trwają w IKEA Łódź. Twórcze spotkania dla najmłodszych potrwają do 5 kwietnia. Każdy czwartek to nowy temat i umiejętności, które poznają dzieci.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments